Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Mister_X #150 üzenetére

    "emberi elmével kvázi végtelen nagyságú játszóteret fogunk kapni."

    Ráadásul ha nem hagyják magára a játékot a készítők akkor DLC-kel és új tartalmakkal is lehet frissíteni. Bár kétlem hogy CDPR szintű DLC-k belekerülnek a jövőben, de pár újítás, finomítás, esetleg új küldetésrendszer...stb. Én a videók alapján rengeteg potenciált látok ebben a játékban... remélem ki fogják aknázni mindet, mert kár lenne érte.

    Annyi már biztos hogy száz órákat is bele fogok tenni, ha ennek a játéknak a kistestvérével is vagy 10-15 órán keresztül elvoltam azzal hogy leszálltam bolygókra és bóklásztam a semmi közepén, meg űrcsatában vesztettem sorozatosan :D


    (#146) Brett001:

    sziklaoszlopból kibányászom a közepét és a szikla teteje ott marad lebegve a levegőben?
    No igen ezt megcsinálhatták volna. Nem hiszem hogy egy kis fizikai motor a játék alatt (havoc vagy valami) nem fért volna el. Pedig fejlettebb szinten milyen vicces lett volna mondjuk bolygókat robbantani. Vagy egy aszteroidaövben köveket lökni a bolygóra és nézni ahogy becsapódik és krátert csinál...stb... Némi fizikával minden ilyen játék szórakoztatóbb lehetne.

    Meg ez a színes világűr!
    Tekintve hogy az egész játék a színes helyszínekre és inkább a képregényesebb megjelenítésre hajaz ez nem akkora gond. Bár tény hogy a "nagy büdös semmit" megcsinálhatták volna üresebb helynek is. :U

    Igy első blikkre az ok, hogy craftolás a játék lényege,
    Természetes hogy erőforrásokat kell találni amiből fejleszteni tudszl. Ezzel szerintem sincs semmi gond. Ráadásul ha hihetünk a készítőknek akkor ezt lehet űrcsatákkal megszerezni, kereskedni, csereberélni a dolgokat illetve természetesen bányászni a bolygókat. Ez utóbbi tűnik a legegyszerűbbnek így nyilván sokan fogjuk ezzel indítani az egész játékot.

    Más: Van valami hivatalos hír az ajánlott gépigényről? A minimumot megtaláltam, de eddig csak egy oldalon volt utalás rá hogy az ajánlott már i7-3rd gen és R9 285 / GTX 970 szintű gép. Nehezen hinném.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák