Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag


    Gondoltam csinálok egy topicot a játéknak, elvileg holnap jelenik meg hivatalosan
    (2022. december 2.)

    Én a 2006-os Carbon óta jóformán nem játszottam NFS-el, maximum néhány órát, tehát a "modern" sorozatokhoz nem sok közöm van. Annyi szent, hogy a játék jó hírneve már nem a régi.

    Az Unbound stílusa nekem elsőre bejött, jónak néztek ki a verdák, jónak tűnt a testreszabhatóság, és a cartoon is az ínyemre van (anno pl. a Prince of Persiát is imádtam ebben a stílusában). Adtam is neki egy próbát a 10 órás trial keretében.
    Amikor először kipróbáltam, fél óra után kikapcsoltam. Nem tetszett. Maga a látvány szokatlan volt, nem volt annyira szép egy FH5 után stb., az irányítás se igazán tetszett, a rengeteg ripacskodó dialógusoktól is elment a kedvem.

    Aztán fél nap múlva megint esélyt adtam neki - és végül elégedettebben álltam fel a székből 2 óra múlva. Van ebben a játékban potenciál - bár sokat nem kell várni tőle - de egy könnyed árkádos autókázásra éppen elég lehet hétvégére.

    Szóval nem mondanám az Unboundot sem rossz játéknak, sem kötelező vételnek, de a maga kategóriájában élvezhető játék.

    Ti hogy látjátok?

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák