-
PROHARDVER!
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ATtIs_80
tag
válasz
Criton
#21791
üzenetére
Ez a példány, egy egész szép darab!

-
ATtIs_80
tag
válasz
Criton
#21783
üzenetére
Az alaplapod memória támogatási listájában nem szerepel a memória, ami nem azt jelenti,hogy nem fog benne működni az OCZ, csak azt, hogy ezzel még nem tesztelték a lapot.Ettől függetlenül elképzelhető, hogy jól hasítanak benne a ramok, ki kell próbálni! Lehetsz ebben Te az első, vagy válassz inkább egy jó kis 1066MHz-es Corsairt, azzal tutira nem fogsz mellé nyúlni, és ráadásul még tuningolhatod is!

-
twine
veterán
válasz
Criton
#16097
üzenetére
Átfutva a konfigodon, én első körben javasolnám a 4 gigát!
A második kérdésre pedig hááát... Minőségben nagyjából már ugyanaz a kategória mindkettő! Sokan esküsznek rá hogy 4db 1 gigás modullal, el lehet felejteni a tuningot, vagy legalábbis mindenképpen szükebb keretek között lehet mozogni velük, ellentétben a 2db-os kiszerelésekkel! (én pld ezt nem tapasztalom annak ellenére hogy a legolcsóbb "szar" van a gépben, pedig voltak első szériás Dominatoraim is)Ezzel meg ugyancsak az a baj, hogy a'szongyák a 2 gigás modulok nehezebben húzhatók! Ha viszont nem tuningolsz, és alapon járatod a rendszert(mert miért ne,,ahogy látom jó kis cuccos van ott,,) akkor viszont el is felejtheted az előző soraimat, és mehetsz a 2*2Gb Geil kittért! Sokan sokfélet mondanak! Az én személyes véleményem az, hogy ha az ember nem tuningol, akkor memóriából tök mindegy milyen márkát vesz, matek az alapja...vagy teszi a dolát vagy nem....ha teszi,,mindegyik ugyaugy teszi! Hangsúlyozom alapon!!! -
Mankó
veterán
válasz
Criton
#15929
üzenetére
Sajnos a Quadokat nem ismerem, de azt tudom, hogy 4 modullal hatalmas szívás a tuning. Ezzel küzdök hónapok óta, úgy hogy ne nagyon állítgasd a dolgokat el! Max esetleg az első hatost 5re.
Plusz attól is függ, hogy a ram mellett a procit hogy hajtod. SZvSZ jobb ha a quad topicban teszed fel ezt a kérdést.
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- World of Tanks - MMO
- Apple iPhone 12 és 12 Pro duplateszt
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Hét új család perli az OpenAI-t öngyilkosság miatt
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Macrodroid
- GoodSpeed: Nem vénnek való vidék - Berettyóújfalu
- További aktív témák...
- Hynix 16GB 2933MHz DDR4
- G.SKILL Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C18D-64GTZR
- MINDIG VAN ÚJ és Jönnek MÉG! - 1GB (13db) - 2GB (13db) - 512MB (0db) DDR2 RAM-ok (és Kitek)
- 32 GB-os DDR5 laptop RAM garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 64GB(2x32GB) Kingston Fury Beast 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Google Pixel 10 Tensor G5, 120 Hz OLED, tripla kamera-128 GB Használt, karcmentes Gari
- 8Gb DDR3L 1,35V 12800u 1600Mhz RAM-ok, több db
- Eladó egy Gigabyte komlet gép
- Apple iPhone 14 Stílusos megjelenés, megbízható teljesítmény- Használt, karcmentes 3 hónap gari!
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB Pacific Blue 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






fudi2002

