Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    válasz mazsi70 #42183 üzenetére

    Lehet, hogy nem pártatlan, és nem is hibátlan összefoglaló. De manapság mi az? Egy Youtube teszt amin a gyártó meghívja a tesztelőt a világ másik végére egy fotózásra? :DD

    Egy szakmai cikk ahol a legritkábban van 2 különböző gép ugyan azon paraméterek alapján súlyozva/összehasonlítva? Az egyik teszt ekkori, a másik akkori, a kettő között eltelt x hónap és ugyan azon oldalon képesek különböző tulajdonságok szerint értékelni pro kontra érveket felsorolni... Telik az idő változnak a szempontok. Ami az egyiknél PRO az a másiknál lehet, hogy meg sem jelenik az összehasonlításban és így tovább és így tovább. Nem is beszélve arról, ha különböző emberek végzik a tesztet. Mindettől függetlenül szerintem értékelendő, ha valaki ennyi energiát fektet -tudtommal anyagi érdekek nélkül- abba, hogy segítsen másoknak.

    Engem sem győzött meg teljesen, (nem is vettem Sony MILC-et) tudni kell mérlegelni és olvasni a sorok között de kezdetnek akkor is hasznos lehet.

    szvsz :))

    ui.: talán dpreview komolyabb a fent említett szempontokat figyelembe véve... talán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák