Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Jövőre érkezik a Metroid Prime 4

    gp Úgy tűnik, hogy nyolc évvel az eredeti bejelentés után megkapjuk a folytatást.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    van valakinek csodacserjéje - kroton, croton - ?
    úgy tudtam már idősen hozhat virágot, az enyém kb fél éves múlt mikor meglepett ( :
    napokban vágtam le bő két hónap után, folyamatosan hozta a bimbókat, de leveleket emiatt hanyagolta, azóta már meg is indult két kis levélke
    kettő cserjém van, a normál levelű hozott virágot, a másik a tölgylevelű, mindkettőt átültettem szintén napokban, a tölgylevelűnél az előbb vettem észre, hogy valami kibújt a talajból, 2cm körül lehet, virágnak tűnik :) lehet hogy az ültető talajban volt valami magocska, majd kiderül
    ilyen volt a normál levelű virága
    és ilyenek most a növénykék az új "lakásukban", de egész jól tolerálták a kis ültető kotlát amiben nyáron vettem őket - száraz levegőt már kevésbé, de kezelésbe veszem őket -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák