Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LvFord

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kb. fél éve barátkozom a tabletekkel és rábukkantam a Myaudio-ra, majd erre a fórumra.
    Az apró hibáit kárpótolja a kapott hardver és a gép ára, ezzel simán együtt lehet élni.
    Nyilván nem lehet pl. egy Apple-höz hasonlítani, de az árát sem.
    Szerintem ennyiért ez így jó, ahogy van.
    Ezt a fórumot az elejétől a végéig elolvastam, bele is telt egy pár napba, tehát nagyjából képben vagyok a géppel kapcsolatban. Viszont ahol jelenleg élünk ez a gyártmány nem kapható.
    Regisztráltam a flashmyandroid-ra és találtam egy pár szinte teljesen azonos gépeket, ezt abból gondolom, mert a rom-ok letöltésénél, több gyártmánynál is ugyanarra a linkre mutatnak, pl.: Cube U30GT, Pipo U1, Yuandao N101 és még ki tudja mennyi lehet ami a Myaudio-val megegyezik.
    Az egyezést nem 100%-ban értem, mivel a nyák vagy egyéb technikai megoldás nyilván különbözhet, de ahogy láttam igencsak hasonlóak még kinézetre is.
    Én jelenleg az N101 -est néztem ki, amit a jövő héten talán meg is veszünk.
    Már le is töltöttem hozzá a rom-ot és egyebeket.
    A kérdésem az lenne, hogy zavarna- e Titeket, ha néha írnék ide?
    Mivel az N101 mégsem Myaudio, még akkor sem, ha "testvérek" ezért lehet, hogy ez valakit esetleg zavar.
    Ha ez így van, akkor természetesen nem irkálok ide.
    Szívesen nyitnék akár egy N101-es topikot, de nagy valószínűséggel a gép, magyarországi ritkasága miatt, igen csak egyedül lennék ott.

    Köszi a válaszokat!
    Üdv Mindenkinek!

    Azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de szerintem a Rock and Roll.

Új hozzászólás Aktív témák