- Az AI-piac kivégezte a Micronhoz tartozó Crucialt
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nikon DSLR topik
- Mini PC
- Azonnali fotós kérdések órája
- OLED TV topic
- Házimozi belépő szinten
- Milyen videókártyát?
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
>Deego..
senior tag
Készítettem egy pár képet, remélem megfelel.
-
sb
veterán
Hőfokra ezekben nincs is szabályzás 50% alatt? Tehát ha 50% alatt megy, de k* meleg akkor sem fog elindulni a venti?
Csak mert nem rosszak ezek a fanless tápok, de én tartanék ITX méretben a túlmelegedéstől. Ha meg kell vmi házhűtés (úgyis kell) akkor egy halk, de nem fanless táppal is kb. ugyanott van az ember. Bár tápja válogatja, TFX-ből még nem találkoztam halkkal.

SFX-ben is van ilyen félig fanless? -
HookR
addikt
Nem tudom mire kerestél rá, de a találati eredményekből úgy tűnik - amellett, hogy többször is meg lett említve -, hogy pl. Möre83, Victorio és bigrock is rendelkezik személyes tapasztalatokkal Gigabyte GA-B75N kapcsán. Nem biztos, hogy rendszeresen látogatják a topikot, érdemes náluk privátban érdeklődnöd.
Új hozzászólás Aktív témák
- ROG STRIX B660-F GAMING WIFI
- RAM Bazár!!! Corsair, Hyperx, minőségi fémházas DDR4-es RAM-ok kiárusítása 8-32 GB-ig akár KIT-ben i
- Kingston FURY 32GB DDR5 5600MHz CL40 - Beast Black - 1x32GB - 99 hó garancia - ÚJ! Bontatlan!
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD digital konzol garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3534
- AKCIÓ! 750W Seasonic PRIME TX-750 Titanium tápegység garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi 14T Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

Pista nem szokott zoldeket beszelni 


