Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PROTRON #57454 üzenetére

    Jó a videó, már az elején kódolva volt az ujj elvágás! :D

    Tudok erről a delidről, se sosem éreztem magaménak a dolgot, van elég gondom az életben, nem szeretnék még mellé gyűjteni. :D
    Meg aztán annyira nem kiélezett itt a helyzet, tök jól megy a technika most is, még úgy is, hogy nem igazán passzul a hűtés a procihoz.. Ha lenne fél órám, akkor se ebbe kezdenék bele, mivel nincs meg a végleges megoldás, próbálkozni meg nincs idő..

    AxBattler:
    ilyenek vannak itthon, de pont ma délelőtt telepítettem egy asus rog b250 +i5-7500-at, teljesen jó a mindennapokban az is, árban ezeknek a cuccoknak töredéke! A ddr5 brutál teszteredményeket nyom, de működés közben semmit (talán egy hajszálnyit) sem érezni belőle...
    Ha a büdzsé nem engedi, én keresnék az apróról dolgokat, és 2-3 évig ellennék vele, elég sűrűn bele lehet ilyesmibe nyúlni, 40-50K-ért már itx lap +i7-7700 is előfordul, 16K a 2X8GB RAM újonnan, tegnap vettem egy 1 éves evga 1660 sc-t még 2 év garival 45-ért, szóval picivel 100 fölött elég jó gépet össze lehet pakolni..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák