- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- TCL LCD és LED TV-k
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen processzort vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen házat vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
cinemazealot
addikt
Ugyanezzel a jelenséggel szívok én is az adatlapomban lévő konfiggal (Ubuntuval): néha (az esetek 50%-ában) alvó üzemmódból a bekapcsológomb megnyomása után felpörög a CPU venti, majd ugyanazzal a lendülettel vissza is alszik, még a bejelentkező képernyőig sem jutok el. Korábban valaki azt mondta, hogy talán a külső táp nem elég vaskos, és szó ami szó csak egy 54 W-os kockatápról megy a cucc. Nagyobb (normál méretű ATX) tápról csak az elején próbáltam, de akkor még szinte soha nem küldtem alvó módba. Viszont van benne egy PicoUPS (előtte 4,6 Ah-nyi akkuval) meg egy széles bemeneti tartományú PicoPSU, nem tudom, ezek okozzák-e a galibát. Mindenesetre adatvesztésem eddig még nem volt, csak idegesítő, hogy nem mindig elsőre ébred fel a gép. Ugyanakkor hidegindításkor (tehát kikapcsolt állapotból való bekapcsoláskor) ilyen még nem fordult elő, akkor mindig normálisan beindul.
-
#16939776
törölt tag
Szia!
Annyit tegyél meg - mielőtt tápot cserélsz - hogy videó lejátszást indítása után marokra fogod és megrázod az AC-DC-t, átmozgatod az összes kábelt-csatlakozót. Megfogod a hűtőbordát marokra és megbillegteted óvatosan körbe, Illetve a ramokat körömmel megpöccinted.
Ha netán valamelyik lépésnél szétfagyna, az utalhat a probléma eredetére.
A Széles bemenetű DC-DC-vel általában probléma szokott lenni, hogy valamelyik üzem állapotában sípoló hangot hallat.
Ha az eredeti 120-as Pico psu-d van és tényleg hibásnak bizonyulna, felvásárolom.

(#41821) soneec: a vágást abban az esetben tedd meg, ha tudsz is vele együtt élni, mert könnyen tönkre lehet tenni vizuálisan a házat. Javasolnám hogy kérdezz rá a gyártónál hogy van-e lehetőség pót oldal lapot rendelni, ha valami balul ütne ki.
A minta élőben sokkal erősebb lesz, mint a rajzon mutat, mert a belső élen kivilágít a nyers alu színe.
Ha teheted olyat válassz ami erősen harmonizál a fedélen található rácsozattal.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- Autós topik
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- TCL LCD és LED TV-k
- Windows 10
- Xbox Series X|S
- Íme az új Android Auto!
- További aktív témák...
- Patriot Viper Venom 2x16GB DDR5 6400MHz CL32 Eladó!
- Patriot Viper Venom 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, Bontatlan, Gari 2028.10.15. -ig -
- Patriot Viper Venom 2x16GB DDR5 7000MHz CL32 - Új, Bontatlan, Gari 2035.09.08. -ig -
- Kingston Fury Beast Black 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, Bontatlan, Gari 2052.06.06. -ig -
- Új, bontatlan Kingston FURY 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 Beast Black RGB XMP/EXPO - 2 év gari!
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Poseidon D60 Dolby Atmos hangprojektor távirányító nélkül / 12 hó jótállás
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V15-IIL: i5-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue- 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3948
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700X / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD Nvme
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




