- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- OLED TV topic
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Extra D betűvel jöhet GeForce RTX 5090D utódja
- Milyen TV-t vegyek?
- TV antenna és jelerősítés
- Bluetooth hangszórók
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
gyorol #39927 üzenetére
A Core V1 140mm magas toronyhűtőt eszik meg max.: [link], a hűtő 155mm magas.
A front ventilátor zaj-légszállítás arányát az előtte levő porszűrő+rács gyengíti.
Hűtés szempontjából nem nagyon számít melyiket teszed oda, mert mikor már dolgozna, onnantol akadályozza a rács, hangos lesz, vissza szabályzod, halk lesz, de nem szállít levegőt.A színe szép, sokáig nem zörög, de ennyi, többet ne akarj tőle
Lehet top-flow hűtőben is gondolkodni, annyira nem erős a V1 szellőzése a cpu körül, hogy megállítsa a légáramlást egy ilyen hűtő.
Új hozzászólás Aktív témák
- Napelem
- Autós topik
- Videó stream letöltése
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen légkondit a lakásba?
- OLED TV topic
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Ikea Eilif Paraván - Asztali elválasztó
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 9 9900X Processzor!
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" FHD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest