- Milyen alaplapot vegyek?
- Gaming notebook topik
- A kevés elérhető GPU miatt nem hoz saját GeForce RTX 5090-et a Noctua
- Akciókamerák
- Fujifilm X
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen TV-t vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
Igen.
Annyi hogy, lehet hogy, 2x2GB-t azaz 2 modult javasolnék /akár használtan az apróról minden, de minden féle képen 1,5V-osat/ ha hosszútávon a 4GB-nél fogsz maradni, mert 2 utas a memóriavezérlője a CPU-nak.
Ha később bővítesz 8GB-ra, akkor olyan modult választanék, amit 1-2 év múlva is biztosan lehet kapni, a kategóriában legolcsóbb/ legnépszerűbb termékeket gyorsan ki szokták vezetni, és gyakran cserélődnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- A Google Gemini mentheti meg az Apple Sirit
- Milyen alaplapot vegyek?
- Gaming notebook topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- E-roller topik
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- A kevés elérhető GPU miatt nem hoz saját GeForce RTX 5090-et a Noctua
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Akciókamerák
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest