- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Xiaomi Pad 7 Pro - fél kiló, maradhat!
- Milyen videókártyát?
- Apple asztali gépek
- Fujifilm X
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Bocs, ez másik gép.
E-D3. Vga nélkül, A75N-USB (FM1). Szerintem bármilyen top flow hűtő ráfér azért nem írtam részleteket. Ez az amiben 2-3x3.5" HDD lesz.
Ebbe kerestem a ferde/eltolt torony hűtőt is (B verzió), de azt elvetettem, mert nincs megfelelő. Kevés a hely is igazából, nagyon speciális lenne csak jó. Az volt a terv, hogy 3 HDD állítva lesz a házban és a cpu hűtő valamint a tetőn lévő felfelé szellőztet majd mindent.
A másik verzió (A) pedig a top-flow hűtős. HDD-k egymás felett, a ház oldallapján lévő szellőző magasságában. A cpu hűtő "húzza le" róluk a meleget az alaplap felé, a ház tetejében lévő pedig szellőztet felfelé/kifelé.
Ez lesz a megvalósítható terv. Csak egy ehhez illő hűtő kell még hozzá.Összedobtam két gyors képet a tervezett belsőről. Mindkettő keresztmetszeti kép hátulról. Alaplap+cpu foglalat körülbelüli elhelyezkedésével.
Új hozzászólás Aktív témák
- Óvodások homokozója
- Nők, nőügyek (18+)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- EAFC 25
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Vállalom telefonok,tabletek javítását ,(szoftveres hibát is,frp lock-ot is)márkától fügetlenűl
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i3-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" HD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- GeForce RTX 2070 (OEM HP) Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest