- Felszállni készülő drón? Nem, nyitott In Win "ház"!
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Samsung LCD és LED TV-k
- OLED TV topic
- Milyen egeret válasszak?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen SSD-t vegyek?
- Nem a Microsoft árazta be az Xbox kézikonzolokat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen házat vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
.mf
veterán
Akkor egy kis élménybeszámoló pár nap után:
Kérdésedre válaszolva, erős a gyanúm, hogy az Atom még kétmagosan se hajtaná ki a 8600GT-t.
Felraktam egy régi, 2006-os CS:S-t, amit net-nélküli lanpartykon szoktunk volt használni. Az újabb, folyamatosan frissítetthez képest ez a régi verzió jobban fut. Minimálisra vettem a grafikát, majd indítottam egy offline 7-botos Dust2-t. A botok mozgása kicsit darabos volt (mint amikor valakinek nagy a lagje online meccseken), kritikus pillanatokban (pl. amikor lőttek rám) leesett 1x-re az FPS.
Utána a proci órajelét emeltem 1.6-ról 1.8GHz-re, botok számát csökkentettem 5-re, kicsit javult a helyzet átlagban, de amikor lőttek rám, akkor megint 1x-re esett le...
Kipróbáltam még egy másik játékot is, amivel sokat játszok, MotoGP07, grafika minden minimumra vagy ki, versenyzők száma is le 20-ról 10-es minimumra; az eredmény itt is: nagyrészt játszható, de pont a fontos pillanatokban (több versenyző előzése kanyarban, ahol még a fékezés és AI versenyzők ütközésének fizikáját is számítja pl.) beszaggat.
3dmark05 nem volt hajlandó lefutni, félúton mindig hibaüzenetet dobott, talán a w7 a ludas.Netre viszont w7-tel kiváló. Nem lassabb, mint az asztali gépem, 720p-s youtube videókat is viszi, amiket pl. 1.2GHz Core Solo-s subnotim már nem bírt. Az Atom330+Win7 kombináció is meglepően jól teljesített, a minidössze 1GB (mínusz 128MB videó) RAM és régi, lassú, 60GB/5400RPM notiwinyó ellenére egész fürge volt a rendszer.
Most egyelőre visszadugtam a monitort és egyebeket a nagygépemre, de ha még van valami teszt vagy játék, ami érdekelne, akkor írd meg, majd a héten újra összerakom és megnézem.
-
.mf
veterán
Van egy tippem: az int. Gef9400 pont jó neki, egy-két tesztben úgy láttam, hogy kb. a proci órajelével arányosan emelkedik a teljesítmény játékokban, ami a cpu-limit jellemző tünete.
De ha gondolod, kipróbálhatjuk, akkor teszek rá windowst is.Na most már csak órák kérdése
venti mégiscsak jó volt, indul 5V-ról, csak a műhelyben a labortáp volt rossz; most már a felfüggesztése is megvan, a gép össze van állítva; úgyhogy mindjárt kapcsolom ki a nagygépet, húzom le róla a monitort, és kezdem a kicsit indítani.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3457, 94% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R7 5800X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3080 10GB ZALMAN S2 TG Cooler Master 700W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! MSI Z77 MPOWER Z77 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest