- Házi hangfal építés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- ASRock lapok általában
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Nyaralás előtti hardverszemle
- Lítium-ion/Li-ion akkumulátorok
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Kompakt vízhűtés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
TESCO-Zsömle
titán
Miért írod a Microserver-t, ha magad is tudod ,hogy nem jó? Már most 4 vinyó van + a rendszer, és ennél csak több lesz idővel.
Brazos-t semmiképp nem veszek, mert +5k-ért már megvan a Llano.
Egyébként azért, mert ha a kicsi képes rá, akkor nem kell a nagy vasat folyamatosan járatni, elég nagyobb igénybevételű feladatokhoz bekapcsolni.
Nincs se pincém, se padlásom, és garantáltan nem azért néztem Fractal Design házat, hogy eldugjam.
Ez ugyanúgy rá lesz kötve a TV-re/monitorra, mint a nagy, így megspórolok egy médialejátszót.
De ha már itt vagy, segíthetnél megválaszolni egy kérdést, ami régóta bántja a csőrömet. Miért kezdődik idehaza egy probléma megoldása a felhasználó igényeinek megkérdőjelezésével?
HookR: Annyira nem is vészes, ha azt vesszük, hogy Alu és van benne 8db Rack. Egyetlen gond, hogy Alibaba. Ott meg a cuccok zöme átverés.
sz: És ha nem elírás, akkor a mérete is igen impozáns! Csupán 15,2 liter, szemben a fent linkelt Node 19,6 literével.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston Fury Renegade DDR5 6400mhz kit
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H81M-PLUS H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Kingston KF560C32RSAK2-32 - DDR5-6000Mhz - DualChannel CL32 - 32GB - Led
- Lenovo Legion Y540 Gamer Magyar Laptop i7 9750H 16GB DDR4 GTX 1650 Jó Akku!
- Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz KF560C32RWAK2-32
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! ASUS PRIME Z390-P i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 DEEPCOOL Matrexx55 630W
- PROCASTER 40UNB700 40" 101cm televízió + Számla + Garancia
- Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetési konstrukció! Vásárolj okosan, fizess kényelmesen!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest