Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Szevasztok!!!

    Nem álltam neki a videónak, mert eszembe jutott, hogy van már egy magyar nyelvű videó erről az állványról, és akkor én feleslegesen mondom el ugyanazt...

    Itt az oldal linkje: [link]

    Csak a videó: [link]

    Szerintem nem tudnám én sem jobban bemutatni, max rövidebben... :DD

    Ha bármilyen kérdésetek van a statívval kapcsolatban, vagy a rc4-es gömbfejről, akkor nyugodtan... ;)
    1 tuti! Elképesztő mennyire jól használható, és miket meg lehet vele csinálni...
    A 10cm meg nagyon is sok. Legalábbis nekem. Most leszedtem a gömbfejet, és úgy tettem a tatyó oldalára, így úgy néz ki hogy okés lesz. De ha rajta a fej, akkor már nem annyira. Na ha ez 3 szekciós lábbal rendelkezne, plusz 10cm, már nekem sok lenne, plusz még a fej... Pfff... Az túrára már nem ajánlatos, de még kisebb túrára sem. Szerintem...

    JA! Egy fontos dolog. Sok helyen nézegettem, próbálgattam ugye a táskákat is, hogy belefér, súly, magasság, stb... Ugye a középső oszlopot vízszintesbe lehet hozni, ott a középső szekciónál a bordó műanyag között még van egy kis fekete műanyag gyűrű, ami el volt törve középen... Na erre azért nem árt odafigyelni. Gondolom sok állat kihúzta, és azután nem tudta visszatolni, és beleerőszakolták, azt rotty...
    Visszatolni csak úgy lehet, ha a megfelelő jelzéshez állítjuk, úgy simán becsúsztatható egy mozdulattal. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák