Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz rainman72 #50381 üzenetére

    Ezt a TCL-t most valami promóter nyomta itt be?
    Mert az elmúlt hetekben minden nap beolvastam ide a topicba és vagy a forgalmazótól van itt valaki, vagy van egy TCL fan került be ide, mert gyakorlatilag most már minden második ajánlóban szerepel a TCL és nem csak, mint olcsóbb, hanem elsősorban, mint sokkal jobb ár érték arányú alternatívája, minden más márkának.
    No offense, mert nekem abszolút semmi bajom a márkával, sőt kifejezetten üdvözlöm, hogy idehaza is feltörekvőben van- hisz az avforums.com-on már évekkel ezelőtt is komoly, profi tesztek voltak róla- csak ugye magyarhonban egy "noname" márkát nehéz felhúzni egy szintre az emberek agyába évtizede beégett Samsung-LG-Sony-val szemben. (sajnos az én szememben még a Philipset is nehéz lesz a régi szintjére felhozni, de az is tisztán előttem van még, talán még erős gondolkodás után a típusszámok is beugranának, hogy 20000-től 2010-ig a Panasonic volt a mindent verő 16:9-es CRT, majd Plazma gyártó. Aztán az LCD-k térnyerésével a plazmák kihalásával olyan mélyre süllyedt a Pana renoméja, amit azóta sem tudtak visszanyerni)

Új hozzászólás Aktív témák