- Fórumok
- Notebookok
- Milyen ÚJ notebookot vegyek?
- (kiemelt téma)
- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Autós kamerák
-
50 - 1
186667 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-12-18 07:50 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Prober
csendes tag
Hellosztok,
Szerintetek egy lenovo x61 tablet manapság mennyire megbízható? Ha jól számolom már vagy 5 éves simán lehet a 2008as kijövetelt számítva, ami azért szerintem nem kevés. Valamint várhatóan mennyi ideig bírja magát. Azért is kérdezem mert láttam hogy nem sok tartja azt a monitort, ezért kíváncsi lennék a véleményetekre. Persze aki biztos magában, hogy tudja miről beszél
Hálás üdvözlettel! -
Tikakukac
titán
Ennél durvább gép nem kellhet egyszerűen.
Hacsak nem akarsz ilyen ultrabook meg 14" dolgot, akkor ez bőven elegendő játékra (is).Kapsz nagy képernyőt, de még hordozható méretet, magas felbontást, szóval rengeteg ablak kifér majd a kijelzőre, világító billzetet meg olyan vasat amin futtathatsz mindent amit csak akarsz.
Mondjuk mehetünk árban fentebb még rengeteg jó gép van, de szerintem felesleges pénzköltés. A mac air meg főleg, akkor inkább valami tabletet a noti mellé maximum.Egyszerűen nem értem miért ez a 2 gép kéne neked, játékra semmi dedikált kari, tehát ha mondjuk te Battlefield alatt a BF3-ra gondolsz, ahhoz ez a gép kell. A másik 2 kuka.
-
i92
tag
Mondjuk medal of honor,CoD,battlefield multi a felbontás amit a gép elbír.
árkeret az amit belinkeltem.megéri-e a plusz sacc/kb 100ezer többletköltséget a macbook.
Géperősségben nincs a toshiba alatt? -
brumi1024
veterán
Sziasztok,
le kell adnom céges Dell latitude 5520as laptopomat, kapok másikat. Legfőképp klasszikus irodai célokra, netezésre, film nézésre, ritkán játékra használom. Amit nagyon szerettem az a matt képernyő, háttérvilágításos billentyűzet, ezeket az extrákat nem szeretném nélkülözni. 14"-15,5" kijelző, masszív igényes anyagok kellenének, i3 vagy i5 elég, max. 250e-ig.
Vostro, esetleg más gyártótól melyik típus?
Előre is köszönet,
üdvVostro 250-es határnál szerintem felejtős. Akkor már inkább igazi Thinkpad.
Szerk.: Ebben nincs világítós billentyűzet, de megéri.
-
Tikakukac
titán
Sajnos a 1010hd dell kicsi.Öregszem.Netre,filmre(tv-n)jó ez is.de pl ha magammal viszem nap mint nap a melóhelyemre már a szemüveg sem megoldás.
Tehát ahogy használom nap mint nap.
reggel itthonról el.napi használat "irodában"net,levelezés,ügyezés)
hazaérek fotelban szemüveggel 20 centire hajolva,h lássam net,meló(nem szerkesztés csak levelezés)ha kitudom tenni a tvre mert asszony nem néz valami szart akkor okés mert egy vezetéknélküli logitech billentyű,egér kombóval használom és látom a 106 cm tvn)ez sajna ritkábban megy mert a kislányom is kiszokott a nappaliba :-(((
ezért gondolkodtam a "nagyobb" kijelző méret cserén.kipróbáltam a 13,1-eset már egész jól látom.
és ha már veszek azért veszek "felsőbb kategóriás" gépet mert nem 1 évre veszem.a kis dellemet is 3 éve nyúzom.
Arra gondoltam,h ha már ilyen árban van van 4-6giga ram és jó proci egy két gamma elszelad azért rajta.kitolnám tvre ha lehetőségem van rá és tolnám mondjuk a CoD-ot.vagy ilyen alapabb játékokat multin.
.......melóhelyemre(mozgó iroda)nem tehetek asztali gépet.Mekkora felbontásban játszanál és pontosan mit? Plusz egy maximális árkeret is kéne.
apazaza: Világító billzet elég sok gépet kilő, ha ez muszáj, akkor picit gondolkoznom kell

-
apazaza
csendes tag
Sziasztok,
le kell adnom céges Dell latitude 5520as laptopomat, kapok másikat. Legfőképp klasszikus irodai célokra, netezésre, film nézésre, ritkán játékra használom. Amit nagyon szerettem az a matt képernyő, háttérvilágításos billentyűzet, ezeket az extrákat nem szeretném nélkülözni. 14"-15,5" kijelző, masszív igényes anyagok kellenének, i3 vagy i5 elég, max. 250e-ig.
Vostro, esetleg más gyártótól melyik típus?
Előre is köszönet,
üdv -
i92
tag
Sajnos a 1010hd dell kicsi.Öregszem.Netre,filmre(tv-n)jó ez is.de pl ha magammal viszem nap mint nap a melóhelyemre már a szemüveg sem megoldás.
Tehát ahogy használom nap mint nap.
reggel itthonról el.napi használat "irodában"net,levelezés,ügyezés)
hazaérek fotelban szemüveggel 20 centire hajolva,h lássam net,meló(nem szerkesztés csak levelezés)ha kitudom tenni a tvre mert asszony nem néz valami szart akkor okés mert egy vezetéknélküli logitech billentyű,egér kombóval használom és látom a 106 cm tvn)ez sajna ritkábban megy mert a kislányom is kiszokott a nappaliba :-(((
ezért gondolkodtam a "nagyobb" kijelző méret cserén.kipróbáltam a 13,1-eset már egész jól látom.
és ha már veszek azért veszek "felsőbb kategóriás" gépet mert nem 1 évre veszem.a kis dellemet is 3 éve nyúzom.
Arra gondoltam,h ha már ilyen árban van van 4-6giga ram és jó proci egy két gamma elszelad azért rajta.kitolnám tvre ha lehetőségem van rá és tolnám mondjuk a CoD-ot.vagy ilyen alapabb játékokat multin.
.......melóhelyemre(mozgó iroda)nem tehetek asztali gépet. -
Borote
addikt
Sziasztok! az alábbi gépek között vacillálok.Az árat ne nézzétek(más konstrukcióban veszem igaz így is 100ezerrel több az apple) csak a konfigot lessétek meg az ugyan ez amit belinkelek.
Kérdésem:
Idáig csak dellekkel nyomtam.most váltanék márkát.megéri-e a többlet 100ezer ftot az apple?
A toshibára alap 3 év gari van. az applera asszem csak 1.
rengeteg tesztet elolvastam.Eladói véleményt meghalgattam a toshiba ellen a vékony roppant érzékeny kijelző szól de a konfigja elég erős.De 'csak egy toshiba"
Kérem az elfogult apple rajongók vélemény mellőzését.
http://www.telenor.hu/laptop/toshiba/portege_z830/
VS.
http://www.telenor.hu/laptop/apple/macbook_air/Amire használom.Net,filmnézés,játék(tv-n)
Amit most használok(dell inspiron mini 1010 hd)
ü.
GyuriKönnyen hordozható gépet keresel, vagy játszani szeretnél?
Mert amiket néztél az előbbi célra valók (amit nem mondtál), cserébe utóbbira alkalmatlanok (amire szeretnéd is használni). -
Cassel
csendes tag
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a lenovo-nak milyen a garija? Konkrétan az lenne a lényeg, hogy vennék egy y570-et de úgy néz ki Angliába költözöm. Tehát amiatt érdekelne, hogy ha itthon veszek és kint problémám lenne akkor meg tudom ott oldani? Előre is köszönöm.
-
Tikakukac
titán
Sziasztok! az alábbi gépek között vacillálok.Az árat ne nézzétek(más konstrukcióban veszem igaz így is 100ezerrel több az apple) csak a konfigot lessétek meg az ugyan ez amit belinkelek.
Kérdésem:
Idáig csak dellekkel nyomtam.most váltanék márkát.megéri-e a többlet 100ezer ftot az apple?
A toshibára alap 3 év gari van. az applera asszem csak 1.
rengeteg tesztet elolvastam.Eladói véleményt meghalgattam a toshiba ellen a vékony roppant érzékeny kijelző szól de a konfigja elég erős.De 'csak egy toshiba"
Kérem az elfogult apple rajongók vélemény mellőzését.
http://www.telenor.hu/laptop/toshiba/portege_z830/
VS.
http://www.telenor.hu/laptop/apple/macbook_air/Amire használom.Net,filmnézés,játék(tv-n)
Amit most használok(dell inspiron mini 1010 hd)
ü.
GyuriHát márkában olyan mindegy, nekem egy Thinkpad vagy Elitebook mellé akármit rakhatsz, nem nagyon izgulnék rá.
Netre, filmre, játékra minek egy ilyen felső kategóriás gép? Konkrétan akkor mennyiért veszed őket? Telenoron kívül semmi sem játszik?
Mondjuk Apple eleve OSX-ről indul, Toshiba meg windows, ezt azért gondold át. -
i92
tag
Sziasztok! az alábbi gépek között vacillálok.Az árat ne nézzétek(más konstrukcióban veszem igaz így is 100ezerrel több az apple) csak a konfigot lessétek meg az ugyan ez amit belinkelek.
Kérdésem:
Idáig csak dellekkel nyomtam.most váltanék márkát.megéri-e a többlet 100ezer ftot az apple?
A toshibára alap 3 év gari van. az applera asszem csak 1.
rengeteg tesztet elolvastam.Eladói véleményt meghalgattam a toshiba ellen a vékony roppant érzékeny kijelző szól de a konfigja elég erős.De 'csak egy toshiba"
Kérem az elfogult apple rajongók vélemény mellőzését.
http://www.telenor.hu/laptop/toshiba/portege_z830/
VS.
http://www.telenor.hu/laptop/apple/macbook_air/Amire használom.Net,filmnézés,játék(tv-n)
Amit most használok(dell inspiron mini 1010 hd)
ü.
Gyuri -
Tikakukac
titán
-
depp87
csendes tag
Teljesen ki van tolva a billentyűzet a szélére a gépnek (ami mellesleg igencsak remek fajta, TP igencsak legendás a billentyűzeteiről) így majdnem milliméter pontosan akkora, mint a rendes 15,4" gépemen.
Hidd el, semmit sem fogsz csinálni nagyon-nagyon sokáig, hogy kelljen gép. A fordító egy kb. pentium 2-es gépen is pillanatok megoldaná a dolgot. Innentől saját döntés mit választasz. Nekem 2 mag, 1,6ghz és bőven elég mindenre. Plusz SSD-vel valóságos táltosodás lesz.Plusz 9 cellás akksival 1,6 kiló az egész, 10 órát elmegy egy töltéssel, és bagóért tudsz cserélgetni elemeket, ha esetleg elkoptatnád vagy törnéd. Én meg még páran subnotival nyomjuk, cipelje azt a sok nagy vacakot, aki akarja.
Köszönöm a választ ezek után komolyan fontolóra veszem a subnotit is. Kiváltképp a Lenovo ThinkPadet !
-
Tikakukac
titán
Teljesen ki van tolva a billentyűzet a szélére a gépnek (ami mellesleg igencsak remek fajta, TP igencsak legendás a billentyűzeteiről) így majdnem milliméter pontosan akkora, mint a rendes 15,4" gépemen.
Hidd el, semmit sem fogsz csinálni nagyon-nagyon sokáig, hogy kelljen gép. A fordító egy kb. pentium 2-es gépen is pillanatok megoldaná a dolgot. Innentől saját döntés mit választasz. Nekem 2 mag, 1,6ghz és bőven elég mindenre. Plusz SSD-vel valóságos táltosodás lesz.Plusz 9 cellás akksival 1,6 kiló az egész, 10 órát elmegy egy töltéssel, és bagóért tudsz cserélgetni elemeket, ha esetleg elkoptatnád vagy törnéd. Én meg még páran subnotival nyomjuk, cipelje azt a sok nagy vacakot, aki akarja.
-
Kbali
nagyúr
Inkább T - én egy ilyet használok, az a Dell az amúgy is ronda...

-
AxBattler
félisten
-
kiskekko
tag
-
Pocok256
veterán
-
kiskekko
tag
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi Latitude E5420 vs Thinkpad T420i ügyben, pro és kontra, megéri azt a plusz 100 ezret a Thinkpad? Ja és természetesen mindegyik alap kiszerelés. Várom a véleményeket!

-
B-L-A-C-K
titán
-
depp87
csendes tag
Tikakukac, egy subnotin nem kényelmetlen például programozni ? Illetve szerintetek milyen hardver kell, hogy egy 5 éves mérnök info szakot azért nyugodtan átvészeljek vele? Köszi a válaszokat.
-
Vedro
tag
-
spyduck
nagyúr
HP EliteBook 8440p
vagy
Dell Latitude E6420?használtan venném, nagyjából egy árban vannak, Dell kicsit drágább talán, alapvetően Dell párti vagyok, de ez a HP igen tisztességes gépnek tűnik.
ergonómia, kijelző minősége (alap 1366x768-as panel), zajszint, melegedés, általános tapasztalatok érdekelnének.A Latitude újabb paltform (Sandy) viszont engem a touchpadja totálisan kikészített, ultragáz, valamint a hűtésével se voltam megelégedve. A CPU felmegy 60 fokig és csak utána hűt, ezáltal mondjuk elég halk a notesz de az alja szeret melegedni. Az EliteBook régebbi platfrom (Arrandale), de garantálom neked, h ha egyszer kipróbálsz egyet akkor nem akarsz mást használni. Nagyon jó alternatíva még egy MacBook Pro és egy Thinkpad T is, de én Latitude-t nem vennék ha ezek közül bármelyiket vehetném.
-
Borote
addikt
-
Vedro
tag
Csak egy hozzászólás, az új topic miatt.
-
Tikakukac
titán
Glare, anti-glare, glossy, fényes,matt, ilyen dolgokat keress. A C855 elviekben glossy, tehát fényes.
-
kerlac
őstag
Fehér notebook-ot irodai felhasználásra?
..1 éven belül olyan sárga lesz a billentyűzet, h meglepően hasonlítani fog a Kínai Népköztársaság katonáira, persze kicsiben.
Pláne, még ha dohányzik is.jajj már, hát érdekel engem, ha egyszer ezt akarta a T. Rokon.

és nem szabvány irodai, csak a cél az: válalkozós, kocsival mászkálós, otthon netezős, szerintem ritkán bekapcsolós....ja,és barátnő használós....
akkor még egy hüyle kérdés: hogy matt vagy fényes, az melyik infóból derül ki?
-
runner 125
nagyúr
Fehér notebook-ot irodai felhasználásra?
..1 éven belül olyan sárga lesz a billentyűzet, h meglepően hasonlítani fog a Kínai Népköztársaság katonáira, persze kicsiben.
Pláne, még ha dohányzik is. -
Borote
addikt
Fehér és irodai célra való a Fujitsu

(Fényes kijelzős gépen én biztosan nem dolgoznék
) -
kerlac
őstag
Köszi, igen, jogos, jogos, siettem, nem láttam, Tosit meg megrendeltem már, hát nem nekem lesz és feltétel volt, hogy fehér legyen irodai célra, így ez sokat kizárt és lényegében megkönnyítette a doglomat is.

-
Borote
addikt
Nehéz olyan notebookot találni, amelyikben nincs wifi

Ennél pl: WLAN: 802.11 b/g/nMatt vagy fényes kijelzős gépet szeretnétek? Picit többért van 3 év garanciával Fujitsu A531 is

-
Dhampir
félisten
-
Tikakukac
titán
HP EliteBook 8440p
vagy
Dell Latitude E6420?használtan venném, nagyjából egy árban vannak, Dell kicsit drágább talán, alapvetően Dell párti vagyok, de ez a HP igen tisztességes gépnek tűnik.
ergonómia, kijelző minősége (alap 1366x768-as panel), zajszint, melegedés, általános tapasztalatok érdekelnének.Én HP-t mondanék, picit nehéz, de a külső anyagok nálam abszolút a top3-ba rakják.Talán nekem egy lehelettel jobban bejött a Dell billentyűzete, de ez egyéni. Melegedés nem nagyon volt, míg rendelkeztem a HP felett, kellemesen gyors volt, nem tapasztaltam bántóan hangos hűtést vagy bármi mást.
Amúgy meg jippí, új totyik. Szerkeszthetünk szép új első hsz.-t. Majd összeszedem a gondolataim festés közben

-
B-L-A-C-K
titán
Csak hogy meglegyen....
-
runner 125
nagyúr
-
kerlac
őstag
-
runner 125
nagyúr
2 év, de tök mind1, ez az egyetlen pozitívum a Dell mellett. A 17,3"-os Inspiron sem egy álom minőséget tekintve. Olcsó, kopogós, ropogós műanyagok jellemzik.
A Lenovo G770 vagy HP 4730s ( 3 év ) jobb választás.
Kbali
Persze, nyilván, csak sajnos kevés az olyan nagy méretű notebook, amiben ne lenne egy alap dedikált kártya is pluszba...
mod. 2:
Ahogy nézem a G770 is kifutott, valószínű akkor jön az utód a G780 személyében.
-
Kbali
nagyúr
Eleve kérdés, h kell a 17,3"-os méret, pláne lánynak?
Ha, mégis, Lenovo G770-nel egyébként jobban járna.
Pláne netezéshez meg minek dedikált kártya?
-
Tom5
addikt
Eleve kérdés, h kell a 17,3"-os méret, pláne lánynak?
Ha, mégis, Lenovo G770-nel egyébként jobban járna.
Kell neki a nagyobb kép miatt. Sok sorozatot/filmet néz, monitort/TV nem akar venni.
Nagyon sok lapost megnéztünk már, ez a Lenovo elkerülte a figyelmünket.
Mennyi erre a gari? Dellnél 3 év.mod - látom, 2év
-
runner 125
nagyúr
Még egy versenyző

Lenovo G570GHG570 minőségibb, inkább azt. Vagy; Fujitsu A531
-
balaaazs
senior tag
Még egy versenyző

Lenovo G570GH -
balaaazs
senior tag
Köszönöm a válaszokat!
Továbbfűzve az előző gondolatmenetet, a kettő közül nekem pl a samsung jobban tetszik, de találtunk egy ilyet: http://www.computerimperium.hu/images/Lenovo_IdeaPad_B570_i3_W7.jpg
Nem tűnik rossz vételnek, de pl a boltot nem tudom milyen. Vélemény? -
runner 125
nagyúr
Sziasztok!
Inspiron N7110 laptop vásárlása esedékes. Kérdés megéri a nem sok felárat a GT 525-ös változat. Net, film (HD), általános felhasználásra lesz a gép egy csajnak. Olvastam, hogy kikapcsolható/kikapcsol a VGA ha nincsen terhelés. Ez azt jelenti, hogy akkor a prociban lévő HD3000 működik?
Eleve kérdés, h kell a 17,3"-os méret, pláne lánynak?
Ha, mégis, Lenovo G770-nel egyébként jobban járna.
-
Tom1939
őstag
Szerintem itt sem ártana egy standard elvárt kérdéssor az első oldalra mint más ilyen témájú topicban látható. Ezekre adott válaszokkal lehetne indítani egy notebook iránti érdeklődést.
Valami ilyesmi:
1. Mennyi a pénzügyi keret a notebookra?
2. Milyen méretű notebook kellene?
3. Csak új jöhet szóba vagy használt is?
4. Milyen márkákat preferálsz és melyeket zárod ki?
5. Mi lesz az alapvető használat, mennyit lesz hordozva a notebook?
6. Akarsz e játszani a géppel, és ha igen melyik játékokkal?Úgy indulásként ennyi jutott eszembe

-
ktommy91
addikt
Sziasztok!
Inspiron N7110 laptop vásárlása esedékes. Kérdés megéri a nem sok felárat a GT 525-ös változat. Net, film (HD), általános felhasználásra lesz a gép egy csajnak. Olvastam, hogy kikapcsolható/kikapcsol a VGA ha nincsen terhelés. Ez azt jelenti, hogy akkor a prociban lévő HD3000 működik?
Miért pont inspiron? Mennyiért vennéd? Ez nem lenne jobb: Lenovo Ideapad G770AH? Sokkal jobb anyagokból van mint az inspiron.
mod:Igen, működik az iHD3000 is.
-
ktommy91
addikt
HP EliteBook 8440p
vagy
Dell Latitude E6420?használtan venném, nagyjából egy árban vannak, Dell kicsit drágább talán, alapvetően Dell párti vagyok, de ez a HP igen tisztességes gépnek tűnik.
ergonómia, kijelző minősége (alap 1366x768-as panel), zajszint, melegedés, általános tapasztalatok érdekelnének.Kérdezd spyduck-ot
. Bár 100% hogy az elitebookot mondaná, mert neki nagyon nem jött be az e6520. -
Tom5
addikt
Sziasztok!
Inspiron N7110 laptop vásárlása esedékes. Kérdés megéri a nem sok felárat a GT 525-ös változat. Net, film (HD), általános felhasználásra lesz a gép egy csajnak. Olvastam, hogy kikapcsolható/kikapcsol a VGA ha nincsen terhelés. Ez azt jelenti, hogy akkor a prociban lévő HD3000 működik?
-
rumos14
nagyúr
HP EliteBook 8440p
vagy
Dell Latitude E6420?használtan venném, nagyjából egy árban vannak, Dell kicsit drágább talán, alapvetően Dell párti vagyok, de ez a HP igen tisztességes gépnek tűnik.
ergonómia, kijelző minősége (alap 1366x768-as panel), zajszint, melegedés, általános tapasztalatok érdekelnének. -
#65675776
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
186667 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Notebookok
- Milyen ÚJ notebookot vegyek?
- (kiemelt téma)
● kérdés előtt olvasd el a Téma összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem
● Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Linux kezdőknek
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- 14db retro PC ház + 6db hibás 19" LCD monitor
- MICROSOFT Surface Book 2,13.5", i5-7200U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- Apple iPhone 13 Mini 128GB Midnight Használt 100% akkumulátorral
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- iKing.hu Realme 14 Pro+ Pearl White 512GB használt karcmentes 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







)
Pyttawrx

