Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Üdv :)

    Egyik barátom keres notebookot munkára és otthoni multimédiás felhasználásra, játékra nem nagyon lesz használva, főleg nem új nagy HW igényű címekre.
    Fontos lenne a bill.világítás, hogy új legyen erős akksival, és DELL-t szeretne de utóbbi a saját kárára ne legyen kőbe vésve.

    Kiindulási specifikációként én i5 + 8GB RAM + fHD + SSD -t ajánlottam neki, de mivel ti vagytok naprakészek és nekem el is kerülheti valami a figyelmem inkább kérdezek.

    fHD filmek miatt kellene neki gondolom az 1TB HDD, SSD-t meg én mondtam a felhasználói élmény miatt a jövőre is tekintettel.
    Később ha nagyon kell neki, bár nem hinném, de az 1x8GB RAM mellé még mindig be lehet majd dobni még 1x8-at.

    Mindezt kb. 250k körül kéne kihozni, és belátható időn belül esedékes a vásárlás.

    Köszi a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák