Hirdetés
- Google Chromecast topic
- Azonnali fotós kérdések órája
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- SSD kibeszélő
- Intel Arc Alchemist A310/A350/A380/A580/A750/A770... és mobil verzióik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Azonnali VGA-s kérdések órája
-
PROHARDVER!
Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sz.Miki
őstag
Sziasztok,
Szeretnék otthonra vásárolni egy 2 lemezes nast.
Leírnám mire kellene a nas, sajnos nem vagyok annyira otthon a nasok világában, sokat adunk el, de használni még nem igen használtam.
- Qnap és Synologi márkákat preferálom.
- 2 lemezes megoldás elegendő
- 2 számítógépről napi backup
- Telefonokról backup
- Távoli elérés telefonról, munkahelyi gépről stb...
- torrent használata, átlagosan 10-20 torrent fájl le/fel töltése
- Popcorn médialejátszó kiszolgálása.
- Legyen csöndes, mivel 24/7-re szeretném hajtani.
- Gyors adatmozgatás, és maga a nas is bírja a strapát.Eddig amiket néztem Synology 216 play, bár a procija szerintem nem túl erős, Qnap TS-251 ez már egész jónak mondható.
Az alábbi két modell nagyon tetszik, de nem tudom, hogy szükséges-e ilyen erős hardver egy otthoni környezetbe?
Synology 216+II
Vagy
Qnap TS251+
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A32 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítás
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest