Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    tegnap megjött az orochi v2. egy firmware frissítés után (amit bluetoothon keresztül kell elvégezni, akinek nincs bt-je pcn annak szopi) viszonylag kellemes a tapasztalatom vele. régóta első razer egerem amivel nincs minőségbeli problémám, nem ropog, minden gombja, görgője jól működik. oldalsó gombjai sokkal jobbak mint a rival 3 wireless-é szerintem. viszont iszonyat szokatlan ez a pehely súly, a kezem minden kis rezzenését átveszi. ez tényleg szuper lehet profiknak, de akinek kicsit is bizonytalan a keze (pl be-be remeg) annak okozhat nehézségeket precíz célzásnál. tegnap futottam egy pár kört cod-ban, egyelőre rosszabbul teljesítek orochival mint a steelseriessel fingertip fogással. biztos megszokható, illetve claw-ban sokkal stabilabbnak tűnik, csak eddig nem azt a fogást használtam így szokatlan a dolog. a másik nagy különbség ami bezavarhat a célzásomba, hogy rival 3 wireless-nek egy kicsit a feneke felé van az érzékelője, orochi v2-nek meg pont hogy elől. :DDD adok magamnak pár hetet szokni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák