Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Noobszi #6123 üzenetére

    Az én Sony-m FullHD-ban (17Mbitps) a 32GB-os SD-re kb. 4 órát tud felvenni.
    A Panasonic-ról (a TM60-asról) nem tudok nyilatkozni, de mivel a leírás alapján az is .mts-be ment, valószínűleg annál is hasonló lesz az adat.

    De egy jótanács (amivel szerintem a nálam jobban hozzáértők is egyet fognak érteni):
    Ha már eleve azt tervezed, hogy memóriakártyát veszel bele, akkor fölösleges belső memóriás kamerát venni. Az általad kinézett Panának is van csak SD-s változata (HDC-SD60), amely kameraként tudásban ugyanannyit tud, viszont a belső memóriáért kifizetett árkülönbséget is ráfordíthatod egy nagyobb SD-re (a jelenlegi árgépes összehasonlítás alapján - a legolcsóbb találatokat összehasonlítva - kb. 15e a különbség).
    Igazából már én is csak utólag vagyok okos, csak amikor a kamerát vettem (nyáron), még jóval drágábbak voltak az SDHC-k, így az enyém is eredetileg 8GB belső memóriával rendelkezik.

    Az akksiról ismét nem tudok nyilatkozni, az megint a használattól függ, mennyi ideig elég.
    De annyi biztos, hogy a specifikációkban leírtakat egyik kamera sem teljesíti.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

Új hozzászólás Aktív témák