Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lordjancso

    senior tag

    válasz Burt1793 #33227 üzenetére

    Nekem a billentyűk pozíciójával nincs problémám, mert már több mint 10 éve tanultam meg vakon képelni (le is vizsgáltam).
    Ezen is tuti műanyagok a kupakok (meg ezek szerint úgy minden), de nekem nincs túl nagy tapasztalatom a mechanikus billentyűzetekkel, úgyhogy az előzőhöz képest fényévekben mérhető a különbség számomra.
    Igen, 105 gombosat rendeltem. Nem szeretem az angol kiosztást, pont a fenti okok miatt. Mivel megtanultam a hivatalos gépírást EU kiosztású klaviatúrán, így csak pusztítanám az eddig megtanultakat, ha erőltetném az angol kiosztást.
    Én alapvetően azért választottam a barna kapcsolókat, mert néha szoktam játszani is. Azt olvastam, hogy a barna kapcsolókat inkább azok használják, akik nem csak gépelésre használják a billentyűzetet.
    Plusz a kéknek a hangja annyira nem tetszett, mivel jóval magasabb, mint a barnáé. Ennek hallom a hangját, elégséges visszajelzést kapok arról, hogy dolgoznak a kapcsolók, de nem olyan hangfrekvencián és olyan hangerővel, ami zavarna.
    Lehet, hogy a kékkel sem lenne semmi bajom, csak pár tesztet néztem a YouTube-on.

    Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Új hozzászólás Aktív témák