Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz focvis #92009 üzenetére

    Opel topikba bedobtam pár G Astrát pár napja egy darab válasz nem jött :D

    #92014 hobizoli: 1.6 16V 101 nyiha nem az olajpusztító ecotec? nemhogy vennék megint egy PGT-t ;]

    #92016 jozefgucci1: és melyik 1.7 dizli? 75LE Isuzu?

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz focvis #92009 üzenetére

    G Astrából nem is igen fogsz rozsdásat találni, az egész cucc galvanizált, épp az F Astrák problémái miatt. Ha mégis rozsdás valahol valamelyik, akkor az valószínűleg csúnyán törve volt. Nekem 1,6 kombim volt belőle, teljesen jól használható cucc volt, épp a minap néztem össze a fogyasztását is (sajna csak az utolsó egy évben írtam rendszeresen, 6,9-re jött ki, de ebből rengeteg volt a város, és szimplán sok az autópálya - németeknél 140-re szoktam tenni a mutatót, előzéseknél, tempósabb szakaszokon akár 160-ra is, ilyenkor nyilván sokat evett, az osztrák autópályán, ahol óra szerint 130-cal szoktam menni, volt, hogy 6 alatti szakaszokat tudott. Gond nemigen volt vele, időnként ez-az elromlott (gyújtótekercs, klímában valami apróság, illetve 1,5 évesen gyújtáskapcsolót cseréltek gariban, mert beleszorult a kulcs - ismert hiba, bekaphatják, amiért ilyennel adták), semmi komoly, persze figyeltem rá, új autó volt, 8,5 év alatt hajtottam bele 113k km-t. 1,4-est cégnél használtam, már 200k fölött volt, amikor hozzám került, nem éreztem sok különbséget dinamikában, mondjuk ez ötajtós volt, tehát kicsit kisebb. Ja, a fékei fosok voltak, hála a szar utángyártott fékbetétnek.

    Ki kell belőle fogni egy jó példányt, én azt mondom, nem véletlen, hogy a németeknél is még annyi fut belőle, amennyi (korához képest relatíve sok), akárcsak B és C Corsából.

    Persze egy új autóhoz képest fapad, meg nem egy versenyautó volt újkorában sem, de nagyon nem bántam meg, hogy akkoriban ezt választottam (komolyabban Lacetti játszott még, és Focus, amikor vettem).

    Szerk.: Ja, ez az 1,6 16v Twinport motor volt, olajjal szerencsére nem volt gondom.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák