Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz Rick4 #6408 üzenetére

    Ez kérlek semmi másra nem vezethető vissza,mint arra,hogy nem ápolja az autóját, mi több trehány vele szemben.

    Az én 10 éves Fiat Doblom amiben kb 270 ezer van néz így ki kb ,de én abba porosan ,koszosan ülök bele nap mint nap,a kezem is szutykos ,így nem is csoda.
    A kormány kopása is ezt mutatja, ez is abból adódik,hogy retkes kézzel vezet,az meg olyan mintha smirglivel fogná.De ha tenne rá egy kormányvédőt ,máris megoldódna ,de gondolom eszébe nem jut.Az ülés az nem kikopva van,hanem kiszakítva, ez egyértelmű.A második képen látszik ,hogy az ülés alatti műanyag még életében nem volt letörölve.
    Gondolom a motort is rendesen használta:) mert én is ismerek olyat aki ezt az 1.5 öst úgy használja mint egy sportautót,aztán csodálkozik,hogy ez az nem bírja :))De gyorsul mint a barom szokta mondani XD. Idióta sógorom ilyen még , betuszkol minden a verdába,ha belefér ha nem, nem is figyel rá a nagytudású. És az is csak szidni tudja csóró autót:)) Múltkor valami haverjának a váltóját tette be a hátsó űlésre ,,csak úgy ,oszt meglepődött ,hogy kicsit olajos lett a fotel:)

    Úgyhogy szegény autónak ennyi jutott:))

    Ja !
    És az ablakemelő kapcsolónál az nem kopás ,hanem lerakódott koszos zsiradék.
    Egy kis cif es rongyocska csodákra képes,no meg persze pár óra munka.

    [ Szerkesztve ]

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák