Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz emvy #177879 üzenetére

    Elso korben megkerdeznem az adott otthoni markaszervizt. Anno amikor meg Mazda kereskedoket tamogattam IT ugyileg meg a forddal voltak egybekelve. Amikor frissitettem a Mazda alkatresz listat meg diagnosztikai progit, az eszak amerikai fordok adatait is behuzta automatikusan a Mazda.

    Nem tudom mi a helyzet a Nissan teren.
    Valamint a Nissan klub vagy fb csoport esetleg jobban kepben lehet.

    A Maxima nekem nagyon bejon, foleg a feher a fekete tetovel, igazan egyedi lenne odahaza. De lehet a javitasa zsiraf kategoria elso blikkre.

    A fent emlitett Rick vagy az internet megoldja az alkatresz gondot, de ha becsuszik egy automata javitas vagy valami neccesebb eletronika- motor diagnosztika nem tudom mennyire lesz lehetoseg valogatni a szakikban.

    Amire meg veszettul figyelnek az a vizkaros, totalkaros kocsik filleres aron megvetele, majd eladasa mas orszagokban kulonbozo minosegu javitast kovetoen.

    Nezd meg a cars.com vagy CarGurus.com oldalt, allitsd be ugyan azt a kocsit amit pl a hasznaltauton latsz. Rakj ra x osszeget vamra, afa, reg, ertelmes nyereseg, szallitas, es az hova jon ki?

    Ha meg igy is erdekes, szerezd meg a VIN number-t

    Menj el carfax.com ra, fizesd ki amit kernek es ott benne lesz minden az utolso olaj csereig, toresig tenyleg minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák