Hirdetés

2018. július 16., hétfő

(#1) erer1000

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

tegnapi cikkben egy 70$-oshoz képest ez a +29$ nem bajos, és erről inkább elhiszem hogy 4K képes :)
nem tűnik rossznak
lehet beruházom majd én nyáron valamire :)

____________________ n=0 to ∞ ∑ ℕ = -(1/12) _________________________ Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#2) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

a netflix hd vajon megy-e :)
480p-ben nem annyira baba, hiába 4k a kimenet.

(#3) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Eddig egyáltalán nem is követtem figyelemmel ezeket a médialejátszókat. De ez megtetszett. Ebben van rendes angol nyelv? Mert most azt olvastam, hogy a korábbi verziókkal voltak bajok e téren.

Vagy tudnátok ajánlani valami best buy, vagy különösen ajánlott hasonló szerkezetet? Elsőre sokat nem költenék rá, de légyszi segítsetek, teljesen új nekem ez a terep. :)

Ui: még logout-on se tudok nagyon keresni, mert a márkákkal se vagyok tisztában.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) azbest válasza .LnB (#3) üzenetére

azbest
(PH! nagyúr)

Olcsóbb kategóriában a raspberry pi 2 egész jó openelec-cel. Folyamatos hosszútávú support.
Hátrány, hogy hd audio passthrough-t és h265-öt nem szereti.

A wetek-nek van kétféle box-sza, azokra is van hivatalos openelec support. Az újon állítólag a drm-es előfizetés szolgáltatások is tudnak hd-t, mert támogatja.

(#5) kakuk.tamas válasza .LnB (#3) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)
LOGOUT blog

Mivel ezen elvileg a gyári Android TV rendszer lesz, ezért valószínűleg multilangos rendszert kapunk.

De angol nyelv tuti lesz, mivel Amerikában is forgalmazni fogják.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P20 Lite Blue ~ Xbox One S 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#6) azbest válasza azbest (#2) üzenetére

azbest
(PH! nagyúr)

na a hivatalos oldalon látom
Widevine L1
Szóval tetszik :)

(#7) ceripapa

ceripapa
(fanatikus tag)

Hát én eléggé gyengének érzem azt a hardvert :D

(#8) erer1000 válasza ceripapa (#7) üzenetére

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

[link]

és ezt? :U

[ Szerkesztve ]

____________________ n=0 to ∞ ∑ ℕ = -(1/12) _________________________ Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#9) ceripapa válasza erer1000 (#8) üzenetére

ceripapa
(fanatikus tag)

Azt is néztem már, nem vagyok 100% biztos abba a 4k powerba :] , de mivel én csak FHD-ba gondolkozom :] nekem a MI is jó lesz :D .

(#10) csabsz13

csabsz13
(senior tag)

méret alapján ebbe belső HDD nincs. arról mit tudni, hogy hogyan lehet tartalmat eljuttatni felé? wifi, LAN? milyen sebességgel? csak mert 4K esetében nem mindegy.

i5-4670k 3.40GHz - ARCTIC Freezer i30 - ASUS Z87-A - KINGSTON 8192MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz- ASUS R9 290 DC2OC - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#11) erer1000 válasza ceripapa (#9) üzenetére

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

hát a másikban én semmit nem érzek :D

én is csak FHD-ba gondolkozom, arra ez szerintem bőven baba

(#12) DoItYourself válasza ceripapa (#9) üzenetére

DoItYourself
(PH! addikt)

papa érzed vagyse van ezekbe elég powa viszi a 4k-t, itt a sökilencszázöt topikja

(#13) darky01

darky01
(újonc)

mali450 mp6?? Régebbit nem találtak? Ha játékra is akarják, hogy jó legyen, azért egy 880mp4-et minimum kellett volna bele rakjanak.

(#14) kakuk.tamas válasza csabsz13 (#10) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)
LOGOUT blog

Olvasd el a cikket mégegyszer. :)

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P20 Lite Blue ~ Xbox One S 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#15) Tejföl

Tejföl
(fanatikus tag)

Nem rossz, csak aztán legyen hozzá 4Ks tv is, különben sokat nem ér.

Utorrent appot futtatja? ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) nemlehet válasza Tejföl (#15) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Azért a Xiaomi nem annyira szokott bullshitelni ezekben. Ha azt mondják vinni fogja szerintem nyugodtan elhihetjük nekik.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

Az android 5ös előző változatot már 60 dolcsiért meg lehet venni európai raktárból, kíváncsi leszek, hogy az új mikor és mennyiért kerül fel.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bundyta

Bundyta
(fanatikus tag)

Halovány púm sincs, honnan lehet letölteni 4k-s filmeket. Döntő többségében a sorozatok max 720p-ben vannak.

Akkor meg mi értelme van ennek a lejátszónak?

Egyelőre bőven elég nekem az Egreat R6S az ukrán fw-rel.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#19) Patrol

Patrol
(tag)

Régóta használok már egy 3. generációs Mi Box-ot és nem sok különbség van az újhoz képest.
Konkrétan:

Régi: Amlogic S905 Cortex-A53 64bit Quad Core Új: Quad-core Cortex-A53 2.0GHz
Régi: Mali-450 3+2 Core 750MHz Új: GPU: Mali 450 750MHz
Régi: RAM 1GB DDR3 Új: RAM: 2GB DDR3
Régi: ROM 4GB eMMC5.0 Új: ROM: 8GB eMMC
Régi: Google CTS Certified Android 5.0 system Új: Android TV 6.0

Régi: Encoding formats: H.264 support to 4K @ 30fps, MPEG1/2/4 up to 1080P @ 60 frames / sec; VC-1, WMV, real7/8/9 up to 1080 @ 60 frames / sec;
Video formats: RM, FLV, MOV, AVI, MKV, TS, MP4
Support 3D video output

Új: VP9 Profile-2 up to 4K x 2K @ 60fps
H.265 HEVC MP-10 at L5.1, up to 4K x 2K at 60fps
H.264 AVC HPat L5.1, up to 4K x 2K at 30fps
H.264 MVC, up to 1080P at 60fps
Supports HDR10/HLG HDR processing (software upgrade required)

Mindegyiknek kizárólag WIFI-vel lehet hálót adni.

Nagy kérdés, hogy vajon a régi eszközök (Mi Box 3 és Mi Box 3 enhanced) befrissülnek e az Android TV 6.0-ra vagy sem.
Gyanítom, hogy sajnos nem...
Pedig alkalmasak lennének a régebbiek is az Android TV 6.0 futtatására.
A régiek is rendelkeznek mozgásérzékelős és hangvezérlős távirányítóval.

Sőt a Mi Box 3 enhanced hardvere gyakorlatilag megegyezik az új Mi Box hardverével.

Nem tudom minek kellett kiadni egy új Mi Box-ot, elég lett volna egy frissítést küldeni a régiekre.

[ Szerkesztve ]

(#20) Patrol válasza Bundyta (#18) üzenetére

Patrol
(tag)

Netflix és az Amazon is tolja a 4k tartalmat...

(#21) Patrol válasza csabsz13 (#10) üzenetére

Patrol
(tag)

Nincs HDD, de USB2.0-n lehet külső winchestert csatlakoztatni.
Csak WIFI van benne.

[ Szerkesztve ]

(#22) azbest válasza Patrol (#19) üzenetére

azbest
(PH! nagyúr)

az 5ös androiddal mit mond a drm info, támogatja az is a widevine level 1-et? [link]

(#23) Patrol válasza azbest (#22) üzenetére

Patrol
(tag)

Megnéztem. A válasz: nem

(#24) kenand válasza Bundyta (#18) üzenetére

kenand
(PH! addikt)

Barátom is vett egy 4k-s TV-t beépített lejátszóval egy vagyonért, max Youtube 4k-t tud nézni (azt is minek)
Teljesen feleslegesek ezek, majd ha minden film 4k-ban jön ki, akkor talán érdemes lesz ilyenbe beruházni.
De USB 3.0(3.1) (vagy sata 3.0) és gibabites LAN is nagyon kellene egy 4k-s lejátszónak, Wifi nagyon felejtős fimnézésre...egy LAN 5x stabilabb, mint egy Wifi... (én minden box-hoz TV-hez rendes LAN-t húztam ki, pedig nem 4k max 720p/1080p a cél)

[ Szerkesztve ]

(#25) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Ezek a mini Boxok mikor fogjak megnyirbalni a konzol piacot? Mert hogy megfogjak az nem kerdes. Kezdo kis gepnek, 10-13 eves koraig egy gyereknek teljesen jo, foleg kisalnyoknak.
Az glay egyre tobb alap szintu jatekot ad, aminel tobb tartalmat a konzolok sem adnak ennek a korosztalynak.

(#26) Bundyta válasza Patrol (#20) üzenetére

Bundyta
(fanatikus tag)

Itthon pláne.

Nem akarok ide írni semmilyen weboldalt, de nekem az a szokásom, ha kijött az évad, legalább a feléig, letöltöm és egyszerre megnézem.

Azért meg kár előfizetni a harci lányra meg a hálófixre, hogy heti egy-egy részt tűélesen megnézzek.

Hozzáteszem, a letöltés - egyelőre - ingyen van, így még elő sem kell fizetni.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#27) Patrol válasza Bundyta (#26) üzenetére

Patrol
(tag)

Valahol a lopás terjedt el, valahol pedig mások a szokások...
Nincs ezzel semmi probléma.
Ettől még életképes alternatíva csak lehet, hogy nem M.országra, vagy nem mindenkinek.

(#28) ceripapa

ceripapa
(fanatikus tag)

Ahogy néztem Enchanted edition sokkal erősebb mint ez :D és olcsóbb :D most h is van ez ? :D

(#29) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

Közben olvastam máshol, hogy a soc sem teljesen ugyanaz, mint az előző változatban.

Az előzőben S905-H volt, az újabban S905X-H. A H jelzés a dolby licenszet jelenti. Az X-es változat pedig VP9 hw codec-es, amit megkövetel az Android Tv 6. [link]

(#30) Patrol válasza azbest (#29) üzenetére

Patrol
(tag)

Akkor így érthető, miért kellett új boxot kidobni és így a régiek biztosan nem kapják meg az Android TV frissítést.

(#31) hgabor19

hgabor19
(fanatikus tag)

Üdv,

Van valakinek ilyen kütyüje esetleg?
Vacillálok a G Chromecast és e között.
Jó lenne 1-2 infó a Mi cuccáról.

(#32) mgutai válasza hgabor19 (#31) üzenetére

mgutai
(újonc)

Szia,

nekem van 1 ilyen kutyum hasznalaton kivul. Ha erdekel esetleg megegyezhetunk :D
(ajandekba kaptam de htpc miatt nincs ra szuksegem)

koszi,
Misi

(#33) Fujisan válasza mgutai (#32) üzenetére

Fujisan
(újonc)

Üdv!
Azt szeretném kérdezni tőletek, mit érdemesebb venni ? Egy ilyen mi boxot+tv vagy egy smart-os tv-t?

(#34) ßrainiac

ßrainiac
(PH! addikt)

Sziasztok,

Valakinek otlet h honnan lehet ezt a legjobban beszerezni?

Ha nincs mas, ali lesz belole, csak 2-t is rendelek es nem akarok feltetlenul kidobni az afara meg a vamra csomo plusz zsetont.

:R

Eladó garis LG G6 Platinum: https://goo.gl/mznazH

(#35) alma18

alma18
(kvázi-tag)

Sziasztok! Beszereztem egy ilyen masinat es a segitseeteket szeretnem kerni. Egyik oka, hogy megvettem az az hbo go allitolagos tamogatasa. Hiaba bogaraszom a gplayt egyszeruen nem talalom. Tudnatol ebben segiteni? Koszonom!

(#36) alma18 válasza ßrainiac (#34) üzenetére

alma18
(kvázi-tag)

Nekem alirol jott, nem allt meg egeszen a hazamig 🙃

(#37) ßrainiac válasza alma18 (#36) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Koszi.

Kozben mar en is berendeltem onnan ^^

Hogyhogy nem talalod az HBO GO-t? En azt hittem, alapbol rajta van.

Edit: vki irja hogy HBO GO Hungary appot kell pusholni PC-rol Play store-bol a Mi Box-ra. De nem tudom h mukodik-e.

[ Szerkesztve ]

(#38) alma18 válasza ßrainiac (#37) üzenetére

alma18
(kvázi-tag)

Uhh, nem vagyok mar a droid nagy ertoje, ez mit is jelent? 🙂

(#39) alma18 válasza ßrainiac (#37) üzenetére

alma18
(kvázi-tag)

Közben lehet rájöttem. Ez az lenne, amikor pc-n bejelentkezek play árúházba , kiválasztom a progit és onnan telepítem az eszközömre. Sajna kiírja, hogy a mibox3-al nem kompatibilis. Más megoldást keressek? Nem hiszem el, hogy nem menne a modulon, többek között ezért is vettem meg. Egyébként akit érdekes Synology nass-al jó barátságban van :)

(#40) ßrainiac válasza alma18 (#39) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Orulet ez az HBO GO mizeria, mindenhol meg asszem a dobozan is ott figyel es azt olvasni csomo helyen h nem mukodik rendesen. Te meg ugy nez ki, meg nem is talalod az appot :Y

Hihetetlen h nem tudnak manapsag semmit megcsinalni rendesen. De a duma meg a reklam az megy nekik (nem csak a xiaomira celzok itt).

Meg szerencse hogy fogalmam sincs, mi ez az HBO GO es hogy valszeg nem fogom hianyolni :/

Edit: ez a Xiaomi gamepad jo cucc? 20 dodoert nem veszes egyaltalan.

[ Szerkesztve ]

(#41) alma18 válasza ßrainiac (#40) üzenetére

alma18
(kvázi-tag)

Haliho! Elofizetes miatt lett volna praktikus az hbo go, de idovel kiderul, hogy mi lehet a gond. Jaja tele volt az oldala jobbnal jobb appokkal, erre meg... mindegy is mas tobb hasznos reszet tudom hasznalni, nem zuhanok magamba 😄 Gamepadjat nem rendeltem, en is kivancsi lennek ra, hogy mit tud

(#42) gangbang1

gangbang1
(kvázi-tag)

Megérkezett a Mi Box 3 international gépem.:D Pár perce nyúzom,de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve!

GangBAng^

(#43) ßrainiac válasza gangbang1 (#42) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Jol hangzik :C

Honnan rendelted, AFA-t kellett fizetni?

(#44) gangbang1 válasza ßrainiac (#43) üzenetére

gangbang1
(kvázi-tag)

Aliról jött, nem volt fennakadás. ;) Ajánlom mindenkinek a "Pattogatottkukorica idő" alkalmazást. ;)
Spotify is fajásan megy :D
Gyári launchert lecseréltem másikra, így már lehet kitenni alkalmazásokat a főképernyőre

[ Szerkesztve ]

GangBAng^

(#45) gangbang1

gangbang1
(kvázi-tag)

HBO GO feltelepítve, bár nincs előfizetésem, így nem nagyon tudom használni. [ide klikk] beilleszted a google play linket a böngészőből, letölti az apk filet, azt telepíted a boxra és kész.

GangBAng^

(#46) batmanvaze

batmanvaze
(újonc)

Sziasztok, nagyon megkoszonnem, ha valaki ki tudna probalni, hogy lehet e tavolrol vezerelni TeamViewer-el. Illetve egy buta kerdes, gondolom elerheto ra valamelyik bongeszo (pld.: Chrome)? Koszi a segitseget!

(#47) ßrainiac válasza batmanvaze (#46) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Elvileg lehet vezerelni TeamViewer-rel.

Sztem Chrome alapbol rajta van, de ha nem, ott a Play aruhaz.

gangbang1: koszi es arnak mi volt feltuntetve?

[ Szerkesztve ]

(#48) alma18 válasza gangbang1 (#45) üzenetére

alma18
(kvázi-tag)

Uu kiraly, koszi szepen! Rgy kerdesem lenne, hogy kell a boxra egyenileg telepiteni? 🙃

(#49) gangbang1

gangbang1
(kvázi-tag)

ßrainiac: [link] én fontban fizettem, olcsóbban jött ki.

alma18: 1. Beállítások>Biztonság>Ismeretlen források BE. 2. ES File Explorer vagy valamilyen file böngésző telepítése 3. PC-re letöltöd a kívánt APK -t, rámásolod el pendrivera. 4. Boxba be a pendrive, file böngészőben megnyitod az APK-t telepíted és kész. 5. Alapból nem fogja kidobni a BOX kezdőképernyőjére > Beállítások>Alkalmazások alatt találod meg.
Chrome -ot nem találtam a gépen, Play nem dobja ki, PC-ről jelentkeztem be Play-be és onnen irányítottam a telepítést a BOX-ra.
Egy Bill + Egér kombó jó ha van, a távirányítóval nem mindent lehet vezérelni... PL: Chrome -ban lehetetlen böngészni. Majd rájöttök :)

[ Szerkesztve ]

GangBAng^

(#50) sesshou válasza alma18 (#48) üzenetére

sesshou
(senior tag)

Hali én is a HBO go val szenvedek de eddig sikertelenül. neked sikerült valahogy fetenned végül?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.