Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz nuke7 #646 üzenetére

    Én az említett ATGM1-et vásároltam meg és használom egy ideje.

    Alapvetően elégedett vagyok vele, a hangminősége tök jó, csak kár, hogy minden is belehallatszódik, ezért továbbra is szenvedek rendesen.

    Elsősorban home office-ra - így mindenféle platformos online meetingelésre - vásároltam, hogy ne kelljen kábeles fejhallgató - Sony WH-1000XM3 nem használható hívásokhoz.

    Erre sajnos csak korlátozottan alkalmas, mivel hiába állítom irányba, akkor is minden irányból (oké, hátulról nem, de ott fal van, szóval max a visszhang jönne onnan...) felveszi a hangokat, így ha pl feleségemmel egyszerre van meetingünk (kis lakás, egymástól 1.2m-re dolgozunk) akkor továbbra is behallatszódik, bármilyen halkan is próbál beszélni.

    És nem is igazán tudom milyen irányba kéne indulnom, mert régóta nézelődök wirelless headset után (3 db-ra sikerült szűkíteni: Bose 700 + UC dongle (ennek a beszerzése tök kérdőjeles, sehol semmi infó róla), Jabra Evolve2 85 és SteelSeries Arctis 9) de kifejezetten PC-s kommunikációra kihegyezett mikrofon nem igazán jellemző a szegmensben - ezért aztán úgy döntöttem, hogy akkor egy asztali USB-s mikrofon (most külön audio interfészt venni az amúgy sem bántóan nagy asztalra annyira nem hozta meg a kedvem) és akkor a meglévő Sony fejes.

    Ötleteket szívesen vennék, hogy ilyesmi felhasználásra mi/hogyan ajánlott. :R

  • -Faceless-

    őstag

    válasz nuke7 #646 üzenetére

    Most csak egy vészmegoldás kellett, bármi normális felszerelést akarok az nem ért volna ide időben, vagy csak áron felül. A Yenkee lehet hibás volt, a Spirit of the Gamer-t meg bontottan törötten kaptam meg, és előttem csomagolták vissza elálláskor..., de most már tudom, hogy ennek nagyjából 50%-a az alaplapom. A realtek driver is egy rakás semmirevaló hulladék, de előszedtem ezután a SoundMagic fülhallgatómat ami jóval érzékenyebb, és olyan iszonyatos alapzaja van a lapnak, hogy leolvad a fülem. Nem tudom mi lehet vele, de bemenet még sokkal rosszabb. Most eddig ennek az AudioTechnicának van a legnormálisabb hangja.

    Lehet a Yenkee se lett volna vészes, ha jó lenne az alaplapom, de ez legalább jó lesz kezdésnek, és tanúlságnak. Egyenlőre működik, aztán érzem, hogy ebből is lesz még egy hoarder polc majd megy a fejhallgatók, és telefonok mellé. Amúgy is jó lesz a mikrofon effektek felvételéhez, és szépen lassan majd upgradelek itt mindent. Eddig is kellemetlen volt, hogy akármilyen gamedev versenyen indultam soha nem tudtam saját hanganyaggal dolgozni.

Új hozzászólás Aktív témák