Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    Sziasztok! Újabb gondom akadt és teljesen el vagyok kenődve :F

    Tegnap szép nyugiban hallgatom a zenéket (E5), minden gond nélkül, aztán egyszer csak rápillantok a kijelzőjére, hát látom ilyen kriszkraszbetűket ír meg így az egész kijelző össze van zuhanva (máshogy nem tudom jellemezni), na gondoltam egy ki -és be kapcsolás meg fogja oldani a gondot. Megtettem, megint szépen írt ki mindent, hallgatom tovább a számot egy perc múlva megint összezuhan az egész. Gondoltam, hogy a hülye elem lemerült vagy ilyesmi (bár full töltöttséget mutatott a kijelzőn) kikapcsoltam, kicseréltem az elemet, bekapcsolom, nem történik semmi, csak felvillan egyet a kijelző azt annyi.Még csak odáig sem jut el hogy meizu scanning disk :F na gondoltam, biztos letörölte valahogy magáról a setting.dat-ot vagy ilyesmi. Rákötöm az usb-re, felismeri a pc, kijön az a zöld nyilacska, rámegyek a meizu meghajtójára azt mondja: ilyen meghajtó nem létezik :F Tehát látja, de mégse létezik! Megőrülök, most akkor mi van???? ha bekapcsolom csak felvillan és kész.

    Volt már valakinek ilyenje? Csütörtökön szándékozom visszavinni a szervízbe (megjegyzem, hogy majdnem a megvásárlástól számítva rá pár napra azt művelte, hogy néha mikor hangosítottam fel, vagy halkítottam, egyszerűen kikapcsolt. Eddig azt hittem azért mert gyenge az elem vagy ilyesmi, de kezdem azt gondolni, hogy már ebben is bibis a szerkezet)Szóval visszavinném a szervízbe, három hetes sincs még a kicsike. Szerintetek mi lesz vele? Azonnal csere? vagy szervíz? Annak nem örülnék mert hamarosan elutazom 1 hétre és jó lenne hallgatni út közben. Szerintetek arra mi az esély hogy inkább másik példányt vegyek és ne e5-t? max az , hogy ráfizetek esetleg...... és szerintetek érdemes rögtön minden tartozékával együtt vinnem, vagy arra nincs esély, hogy másik fajtát vegyek? :F

    [Szerkesztve]

    https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Új hozzászólás Aktív témák