Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rin33

    senior tag

    válasz májkimiki #72321 üzenetére

    Én több régi PC-re a Mint Xfce-t raktam (korábban Lubuntut, de Mint testreszabhatóbb) viszont ritkán előfordulnak random lefagyások, boot idő növekedés egy idő után stb. de most újabban az MX Linuxot is használom, ez is Xfce, ugyannnyi RAM kell neki mint a Mint Xfce-nek de valahogy stabilabban fut ősrégi gépeken és bugok sincsenek, eddig. A Distrowatch-on már jó ideje top 1... Talán a stabilitása miatt?

  • Necronom

    senior tag

    válasz májkimiki #72321 üzenetére

    koszi, lehet hogy ranezek majd, ha van neki Live resze...

    ubyegon2
    Magam sem tudom mit csinaljak, persze valami kell
    A jo ut tenyleg egy szerver csomag lenne, de ugye nagy ur a megszokas, fokepp, ha az ember windowsrol probal meg atallni - ugye irtam, hogy nekem egy sima xp home is megtenne azt, amire szukseg van idehaza a csaladnak, hiszen a feladatokat el tudja latni
    Tanulni jo, de szivni nem...szoval neha ugy erzem, hogy sajat magam szivatom azzal, hogy probalok valami jobbat talalni mint az XP - es itt most jelenleg ott tartok, hogy ez a kis home NAS vagy fileserver vagy legyen a neve barmi is, mar onmaga tobb gondot okoz, hiszen a szervert reszelgetem, ahelyett, hogy hasznalni tudnank...
    a gyerek nem nezi a mesejet, a masik meg a doksijait hianyolja stb stb....ez termeszetesen nem a Linux hibaja, csupan az en hianyossagom, hiszen nem 100, hogy fel tudnek epiteni egy szervert
    Eddig egyszeru volt, jobb egergomb egy mappara aminek mese a neve, megosztom es lon vilagossag, a mese mappat mindenhonnan eleri barki, aki meset szeretne nezni
    a doksik mappaval ugyanez a szitu stb stb
    a Kodi meg a mediaszerver szerepet tolti be, amit csupan el kell inditani es kesz, maris mukodik
    Onnantol latjak a TV-k es a tv boxok is a tartalmakat, amiket nekik kell, hogy lassanak

    Erre van hasznalva es ennyi
    Igen, aramtalalnitani szoktunk, ha tobb napot nem vagyunk idehaza, ez ugy egyebkent eleg sokszor elofordul, persze nem most :) most arra lenne szukseg, hogy mukodjon - ugyhogy jelen allasaban megtartom igy, hiszen mukodik es nem is kell kikapcsolni

    Ugyhogy koszonom szepen, hogy probaltatok segiteni, amint majd aktualissa valik, kigondolom, hogy mit is teszek fel ra oprendszernek

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák