Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz z123456789 #70685 üzenetére

    Igazán nincs mit! Kíváncsi vagyok melyik fog bejönni, de valahogy tippre legtöbbször a Manjaro lesz a nyertes. Anno a blogom elején szinte elég lett volna csak a két kép a Manjaro KDE-ról és a Mint Cinnamon-ról. Mondhatnak nekem bármit, a színvilága miatt lett népszerű a Manjaro. A Mint viszont szándékoltan színtelen, vajon miért?

    A400-as az. Tudom, hogy nem ajánlott, de jó vétel volt, és gyorsan kellett olcsón egy SSD tárolgatni.

    Ez a közvélekedés inkább, hogy az A400 jujderossz, volt is vitám emiatt a Milyen SSD-t vegyek topikban, szerintem ugyanolyan ez is, mint más belépő szintű olcsó SSD, egy hasonló szintű Kingstont én is raktam 2 éve egy notebookba és ahogy tudom, remekül érzi magát. Nyúzzad csak ezt az A400-at is, azért van. Bármelyik SSD vezérlője megadhatja magát, de ez legalább olcsó volt. ;] Pár hete én is az ára miatt vettem WD Blue 3D-t, 6eft-vel volt olcsóbb az 500GB-os, mint a kedvencem, de abból már van egy 250GB 860 EVO. No meg kíváncsi voltam a WD Blue-ra, ez is benne volt. Teljesen jó ez is.

    Ráadásul kilőtték az SSD-s Linux blogom utolsó hasznos elemét, nem lehet már noop-ra állítani a schedulert, fél órát ezzel vacakoltam, mivel lusta voltam végigolvasni, hogy az mq-deadline kilőtte.

    Ha már scheduler, itt egy hasznos wikirész.

    Improving performance

Új hozzászólás Aktív témák