Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaZso

    senior tag

    válasz Tuschke #5440 üzenetére

    Lehet, hogy nálam is csak az hiányzott, hogy újraindítsam a k3b-t... azóta nem írtam vele.
    A tálca ki-be húzogatásával az a gond, hogy noti meghajtót nem szokták motorosra megcsinálni, így nem képes visszahúzni a tálcát... itt számítja el magát a progi :)

    File összehasonlításra lehet, hogy egy grafikus programot kellene keresnem, bár már lemondtam róla... összetömörítve nem hinném, hogy elférne a vinyón, szerintem így nem tudom ellenőrizni... most fogok vinyót cserélni lassan (bár a legalapvetőbb probléma, hogy a vinyó nagy része Win-es és ~15GB-ot adtam csak a Linuxnak jelenleg).

    Jelenleg nem akarok partíciót átméretezni (mivel újból szeretném telepíteni a Linuxot), de érdekelne, ti mit ajánlotok az ext3 partíció átméretezéséhez (hogy lehet az adatok elvesztése nélkül növelni ill. csökkenteni).
    Érdekelne Linuxban jártasabb személy véleménye, hogy hogy a legérdemesebb nekiállni.
    pl. ha most újratelepítem a rendszert, később előfordulhat, hogy szeretnék majd nagyobb területet adni a Linuxnak, de az adatok hosszadalmas lementése/visszamásolása nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák