- Forrmell.enn
- Bluetooth hangszórók
- Vezetékes FEJhallgatók
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Autós kamerák
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen videókártyát?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
#26097408 #75397 üzenetére
A listából azt mondanám, hogy Mint Cinnamont nézd meg először, az egy jó disztró és nagy felhasználói tábora van. Amit nem javaslok onnan, az az ElementaryOS mert az nagyon le van minimalizálva minden téren. A maradékból még természetesen az Ubuntunak van nagy tábora, de az rokon a Mint-tel. A többit idehaza kevesen használják, a Manjaro pedig nem feltétlen kezdőknek való, bár barátságos.
Viszont mielőtt veszel valamit, legalább csináld azt, hogy pl. a Mint telepítőt kiírod egy pendrivera és bebootolsz róla. Így telepítés nélkül meg tudod nézni, hogy mégis milyen a rendszer, tetszik-e neked. - közben látom már mégis próbáltál valamit.
Úgy amúgy az igényeidet még a gyengébbik gép is bőven túlteljesíti.
*én a cégről és a cuccairól még nem hallottam.
-
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
tordaitibi #75355 üzenetére
Igen. Ugyanakkor a "nofail" opció az fstabban megoldja ugyanezt.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Akkor egyszerű a helyzet. Lényegében kell annyi mappa ahány partíciót szeretnél csatolni, majd pedig ez alapján csinálsz nekik bejegyzést az /etc/fstab fájlban, mit - hová - hogyan logika szerint.
Annak a részletei itt vannak: https://wiki.archlinux.org/index.php/Fstab_(Magyar)Ha nem világos akkor segítünk, de kelleni fog egy
lsblk -f
kimenet.Én az /mnt alá szoktam létrehozni a mappákat a partíciók számára.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Igen, fstab bejegyzést kell hozzáadni, meg csinálni mappát ahová fel akarod csatolni őket.
Arra érdemes figyelni, hogyha a Windows rendszer partícióját is fel akarod csatolni, akkor ott az opciókra oda kell figyelni, mert különben problémát okoz a hibrid sleep, ami alapból be van kapcsolva W10 alatt és "dirty" állapotban hagyja a fájlrendszert.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Nem ír felül semmit MBR-es legacy telepítésnél. Az EFI-s telepítésnél van az, hogy jön a nagy frissítés és akkor a saját bootloderét állítja be első helyre, kérdés és tájékoztatás nélkül. A grub akkor se íródik felül, de a sorrendet kézzel vissza kell állítani, hogy az legyen az elsődleges.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
peterattila #75231 üzenetére
Jól látod. De tradicionálisan az mnt alá csatoltál olyat, ami nem eltávolítható.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Sanyi.mTs #75218 üzenetére
Vagy folyamatos trim van beállítva, ha a
cat /etc/fstab
kimenetében látsz olyat a "/" root fájlrendszer sorában, hogy "discard", vagy pedig heti rendszerességű trim van beállítva systemd szolgáltatáson keresztül.systemctl status fstrim
Ha itt látsz dátumokat, akkor megcsinálta magától. Ha nem, akkor a
systemctl start fstrim.timer
parancs bekapcsolja.edari:
Törött csomag a probléma. Add ki ezt a két parancsot:sudo apt update --fix-missing
sudo apt install -f
ubyegon2: Manjaro-nál nem volt egyik megoldás sem alapból aktív itt a tartalék gépemen. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
Nekem volt ilyen gondom, akkor éppen bugos volt a Gmail, lehet még mindig az. A digis SMTP-t nem ismerem, én a Zohomail-en keresztül oldottam meg, ott ingyenes az SMTP és működik is.
paolinho: passz, sosem volt dolgom mdadm paranccsal.
Viszont mivel JBOD-ba volt, a csatolt kép alapján szerintem a kötet 2. lemezét hiányolja.Én megpróbálnám a TestDisk + PhotoRec használatát, írják is az ilyen NAS-okat mint amit te is írtál. https://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
paolinho #75182 üzenetére
Nem tudom, szerintem bármelyik W10 kompatibilis ext driver amit találsz az megfelelő. Már egy ideje csak alkalmi szinten indítok Windowst, így utoljára Win7-re tettem Ext drivert. Az első két találat rögtön több megoldást is kínál: [link]
Synaptic: ez után jó lett a Compiz? Kicsit kevés a csöpögtetett infó
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Synaptic #75176 üzenetére
KDE alatt nincs compiz, de ott nem is kellett soha, mert ezeket a dolgokat alapból tudta.
Viszont 3 lehetőséged is van KDE alatt a grafikus rendereléshez, Xrenderer (cpu), OpenGL 2.0 és OpenGL 3.1. Meg még kapcsolható a vsync-is. Azt hiszem az OpenGL 2.0 a default beállítás jelenleg.
A kijelző és monitor, azon belül pedig a compozittor alatt lehet ezeket állítani.Még egy lehetőséged van, hogy nem az nVidia drivert használod, hanem a nyílt verziót. Kérdés, hogy melyik a jobb neked.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Manjaro-nál most 5.9-es kernel van, szerintem csináld azt, hogy a KDE Neon alól terminálban belépsz a Manjarora, felrakod az új kernelt, majd csinálsz egy sudo update-grub -ot. A téma összefoglalóban megtalálod, hogy hogyan kell belépni egyik disztróból a másikba.
Nem szerencsés rolling disztrót frissítetlenül tartani, az 5.3-as kernel már eléggé régi.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Hmm, a 2021 elejére várható 5.11-es kernel fog hozni egy rakás javítást az AMD Polaris (GCN1.0 / 1.1) GPU-s kártyáihoz. Jobb későn, mint soha... [link]
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Synaptic #74927 üzenetére
3 SSD-s gépben ezt nem érzem indokoltnak.
A logikai partíciók halála meg pont olyan valószínű, mint a primary partíciók vagy az egész fájlrendszer halála.
Oké, majd egyszer kivezetik a legacy boot-ot, de nem ma és nem is holnap. Addig viszont ráérek olyan valamit használni, ami már megért pár évtizedet és amivel nem tud előfordulni, hogy az éves Windows10 update felülvágja az EFI partíció tartalmát.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
funkmester #74877 üzenetére
Igen és nem. Fogalmazzuk meg úgy, hogy gyengébb gépeken is jól teljesít, az XFCE felület miatt.
Viszont léteznek nála jóval minimalistább disztrók is, kérdés kinek mire van igénye pl. kényelmes használat terén. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Ez nem normális, eddig csak akkor láttunk ilyet, ha valami hardveres gond volt (pl. tönkrement sata kábel) és a végén kiderült, hogy már a bioszban sem látszott a cucc.
A gonem shell-t nem igazán ismerem, nekem csak fejfájást okozott eddig, mert én szeretem, ha tudom konfigolni a dolgokat.
ubyegon2: kemény
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Igen, ha nem jön be az egyik felület, akkor pár csomag felrakása után elérhető lesz a másik, a login képernyőn lehet köztük választani. Btw, érdemes elolvasni a neten, hogy mit kell feltenni egy DE cserénél, esetleg szükség lehet 1-2 szövegfájlban módosításra is.
A mozgó ablakok, meg asztalváltás, meg 3D-s asztalváltó kocka amiket említettél, azok leginkább KDE alatt vannak (asztali effektusok néven, minden hülyeség bekapcsolható külön-külön), sőt Windows után igazából a KDE-t javasolnám, vagy a Linux Mint Cinnamont. A Gnome az nagyon eltér a megszokott dolgoktól.
1. találat a KDE desktop effektekre: https://www.youtube.com/watch?v=EzK9sKfNP6s
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Az Ubuntu elérhető több grafikus felülettel, alapból a Gnome Shell verzióval kapod ami vagy tetszik, vagy nem. Ha nem, akkor van Kubuntu, Lubuntu meg Xubuntu is, mindegyik másik felhasználói felülettel. Nézd meg őket a google-ben, amelyik jobban tetszik, azt próbáld ki.
Meg még a Linux Mint verziókat is nézd meg, rokonok és a népszerűségük kb. azonos.60/150 az príma. Swap a leírt felhasználás mellett valszeg nem is nagyon lesz használva, pár GB swap partíció is elég, de adhatsz neki 16-ot.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Az Inteled is AMD64-es processzor.
Ez az AMD64 jelölés az iso-ban csak annyit jelent, hogy 64 bites az oprendszer, a 32 biteseket meg általában i386-ként hívják.
A 64 bitet meg anno az AMD vezette be a processzorokban elsőként, aztán a keresztlicenc megállapodások miatt az Intel is átvette (csak nem hívja AMD64-nek).
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
urandom0 #74724 üzenetére
Szerintem nyugodtan próbáld ki ismét, a 2 év alatt nagyon sokat fejlődött a grafika Linux alatt (és a Firefox is). Ráadásul ha legalább a felület gyorsítását be tudod kapcsolni, akkor kicsit simább lesz pl. a görgetés mert nem a proci fogja azokat a dolgokat is számolni.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
urandom0 #74720 üzenetére
Konkrétan mit kapcsoltál ki? Mert a felületek renderelésének két megoldása kapcsolható be, lehet csinálni OpenGL-lel és lehet Webrendererrel is. Ezek egyikét engedélyezve tudja használni a VAAPI-t videók gyorsítására, de azt is külön engedélyezni kell. Részletek: [link]
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
peterattila #74708 üzenetére
Annak hardveres háttere is van, hogy nem megy a Youtube gyorsítása mert kell hozzá VC-1 támogatás a videokártyába (most tekintsünk el attól, ha pluginnel bekorlátozod 1080p x264-re a Youtube-ot). Radeon téren pl. csak az új kártyákban van ez meg.
Az jobban zavar, hogy mesterséges alapon korlátozzák be a 4K tartalmak elérését Netflixen. Fizetek érte, ne mondják már meg, hogy csak az Edge a jó nekik 4K-ra...
Úgy amúgy az Edge pont olyan szögletes és semmilyen, mint a W10. Én maradok Firefoxnál, igaz lassabb, de stílusos.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Októberben kiadja a Microsoft az Edge böngészőt Linuxra. [link]
Kíváncsi vagyok, hogy vajon menni fog-e vele a Netflix 4K-ban Linux alatt, mert az PC-n jelenleg csak W10 és Edge alatt elérhető, semmi más böngészőben nem...
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Véreshurka #74700 üzenetére
Még nem fordult elő, mert jellemzően inkább meghalnak a HDD-k idővel, mintsem h. eladnám őket és aggódnom kellene a letörölt dolgok miatt.
Ha el is adtam használt hdd-t valakinek, az olyan helyre került, ahol ilyesmi miatt biztosan nem kell aggódnom.szerk: eszköz leválasztást GUI-ról, mindegyikben ott van az eltávolítás lehetősége, pont min Windows alatt. Felesleges ezért terminálozni.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Véreshurka #74682 üzenetére
Szerintem jól érted, viszont van célprogram Linuxra, a BleachBit. 8TB mellett lehet gyorsabb is, mint egyszerűen teleírni az egészet nullával.
BalanceR: majd dobj fel képet a végeredményről!
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
BalanceR #74675 üzenetére
Na, ez igen!
inxi -nxxx
kiadja a hálózati dolgokat és ott van state: up mező, amire már rá tudsz szűrni. Meg még pár hasonló dolgot ki tudsz szedni az inxi progi paraméterezhető kimeneteiből.Geripapa: hű. Ez a teleszemetelt sources.list fájl egy csodálatos dolog az Ubuntu vonalon.
Így kapásból úgy nézem, hogy ezt a sort biztosan ki kell venni:
deb https://download.opensuse.org/repositories/Emulators:/Wine:/Debian/xUbuntu_18.04/ ./
Csinálhatod szövegszerkesztővel is, de valszeg van valami grafikus program erre a Neon-ban valamerre a beállításokban.
Aztán így próbáld meg:
pkcon get-updates
pkcon upgrade
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
BalanceR #74671 üzenetére
Ehhez bash scriptet kell írni, főleg mert különböző dolgokat szeretnél egyben látni. Egyébként mi a cél? Pl. wifi állapot esetén mi lenne a yes / no? Az interface engedélyezettsége, vagy az, hogy már IP-t is kapott-e valahonnan?
A bash scripthez a shell script topic-ot javasolom.
Geripapa: először látnunk kellene, hogy mi a hiba. Kellene terminálból futtatnod egy
sudo apt update
és egysudo apt upgrade
parancsot, ezeknek a kimenete mehet pastebinre ha hosszú.
Valamint még a /etc/apt/sources.list fájl tartalmára is kíváncsiak vagyunk. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
Az a DAC megy gond nélkül a google szerint.
A laptopra meg koránál fogva valami light disztrót tennék, pl:
Lubuntu, Xubuntu, Linux Mint Mate, Linux Mint XFCENézd meg ezeket, aztán amelyik tetszik, azt próbáld ki. Már a pendriverról bebootolásnál látni fogod, hogy kb. mit produkálnak sebesség terén.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Sanyi.mTs #74661 üzenetére
Bár valszeg nem, de az esélye megvan neki, így először csinálj egy mentést magadnak pl. clonezillával.
De inkább azt javaslom, hogy egy pendrivera tegyél egy bootolható Live Linuxot és azzal nézd meg a gépet. A Mint telepítőt ha kiírod penre, az pont megfelelő ilyen feladatokra.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
peterattila #74649 üzenetére
Szerintem jó minden nálad, csak régi a mesa csomag. A legfrissebb 19.3-as mesa csomag is februári.
Nálam most a tartalék gépben ez van:
Graphics: Device-1: Advanced Micro Devices [AMD/ATI] Ellesmere [Radeon RX 470/480/570/570X/580/580X/590] vendor: Gigabyte
driver: amdgpu v: kernel bus ID: 01:00.0 chip ID: 1002:67df
Display: x11 server: X.Org 1.20.9 compositor: kwin_x11 driver: amdgpu FAILED: ati unloaded: modesetting,radeon
alternate: fbdev,vesa resolution: 2560x1440~60Hz s-dpi: 96
OpenGL: renderer: Radeon RX 570 Series (POLARIS10 DRM 3.38.0 5.8.8-2-MANJARO LLVM 10.0.1) v: 4.6 Mesa 20.1.7
direct render: Yes
A két kártya között nem sok különbség van. Még megpróbálhatod webrenderer nélkül, gyanítom, hogy a webrenderernek kell a friss mesa.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Milkoo #74634 üzenetére
Volt már újraindítva?
Ha igen, akkor a köv. újraindításnál válaszd ki a grub menüből a legújabb kernelt és indítsd el azzal. Aztán törölheted a régieket. Azt hiszem be lehet állítani a Mint-nél, hogy ne is tartsa meg a túl régi kerneleket.
Btw nem gondolkoztál újabb kernel vagy Mint verzió használatán? Kicsit régi már a 4.15...
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Sanyi.mTs #74593 üzenetére
Az állandó csatolásra én nem tudok grafikus megoldást, de lényegében csak csinálni kell egy mappát ahová majd csatol, aztán be kell írni egy sort az fstab-ba ennek megfelelően.
Itt van részletes leírás róla: https://linoxide.com/how-tos/howto-mount-smb-filesystem-using-etcfstab/
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Sanyi.mTs #74587 üzenetére
Az /etc/fstab-on keresztül szokás állandóra csatolni hálózati megosztásokat. Milyen megosztást csinál a NAS-od? Samba fut rajta?
Ha csak alkalmi elérés kell, az egyszerűen menni szokott a hálózati gépek böngészésén keresztül.
Véreshurka: szerintem próbáld meg a nem kezdő Linuxos topicban is. Nem ismerjük ezt a klienst.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Úgy nézem telepítened kell hozzá drivert. Itt az utolsó postban írtakat próbáld meg: https://askubuntu.com/questions/1259947/cant-get-rtl8125b-working-on-20-04
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Kérlek hasznád a pastebint ilyenre!
Most megcsináltam neked: https://pastebin.com/ieE0vUpm
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
peterattila #74549 üzenetére
Elég kevés dolgot tud az a kártya gyorsítani. Youtubeot akkor tudod, ha a h264ify pluginnel rákényszeríted a Yt-t, hogy x264-es kódolással játssza le a filmeket. Csak 1080P felbontásig fogod tudni nézni vele a filmeket.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
szucstom #74539 üzenetére
Ettől féltem. Kínai Allwinner SOC, meg hozzá régi Mali IGP. Ez ilyen maradék cuccokból összerakott teló. Mondjuk ettől még lehet jó is ha a szoftver ki is használja, de félek, hogy pont úgy fogja végezni, mint a Firefox telefonok a lassú hw és gyenge kamera miatt.
És tényleg nincs benne 5GHz-es wifi, ami már alap. Meg BT-ből se tudja a legújabbat. Így egy kicsit sok érte a 200$.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
growler #74535 üzenetére
Nézd meg bármelyik 4K videót, azokat mind VP9-el kódolták. Ott amúgy is jobban kijön a difi proci vs. gpu témában.
Terminálból indítva a Firefoxot így:
MOZ_LOG="PlatformDecoderModule:5" firefox
látni is fogod, hogy mit csinál. Az elején kiírja, ha nem tudja a vaapi-t beindítani, meg mokor egy videót indítasz, akkor ott érdekes még amit kiír.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
leviske #74528 üzenetére
Persze, ezek be vannak kapcsolva, különben nem menne a Netflix vaapi-val.
Úgy néz ki, hogy a 81-es Firefoxban ez a kulcs már alapból aktív:
media.ffmpeg.vaapi-drm-display.enabled [link]de a másik még nem, legalább is a béta alapján, majd meglátjuk. A webrenderer (FF servo motor) működését kiterjesztették a régi HD5000-es radeonokig visszamenőleg az FF81-ben, de az még mindig nem aktív alapól, és amíg vagy a webrenderer, vagy az opengl renderer nincs engedélyezve, addig vaapi sem lesz.
Az opengl-es renderelésről (FF gecko motor) már 10 éve van egy nyitott bugreport, hogy engedélyezzék... [link] -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
CPT.Pirk #74513 üzenetére
No, a VP9-hez újabb hardver kell, és a Radeon 5600XT-m a másik gépben tudja is:
vainfo: Supported profile and entrypoints
VAProfileMPEG2Simple : VAEntrypointVLD
VAProfileMPEG2Main : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Simple : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Main : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Advanced : VAEntrypointVLD
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointVLD
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointEncSlice
VAProfileH264Main : VAEntrypointVLD
VAProfileH264Main : VAEntrypointEncSlice
VAProfileH264High : VAEntrypointVLD
VAProfileH264High : VAEntrypointEncSlice
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointEncSlice
VAProfileHEVCMain10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain10 : VAEntrypointEncSlice
VAProfileJPEGBaseline : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile0 : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile2 : VAEntrypointVLD
VAProfileNone : VAEntrypointVideoProc
De eddig még nem sikerült ezzel a Youtube-ot gyorsítani. Még vizsgálom miért nem.
Fuel: azért magát a böngészőt azt frissítsd le.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
szotadi #74512 üzenetére
Azt hiszem a youtube-on használt VP9 kodek miatt nem megy, azt nem tudja a va-api. Nálam az RX570-en ezeket tudja (vainfo kimenet):
vainfo: Supported profile and entrypoints
VAProfileMPEG2Simple : VAEntrypointVLD
VAProfileMPEG2Main : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Simple : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Main : VAEntrypointVLD
VAProfileVC1Advanced : VAEntrypointVLD
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointVLD
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointEncSlice
VAProfileH264Main : VAEntrypointVLD
VAProfileH264Main : VAEntrypointEncSlice
VAProfileH264High : VAEntrypointVLD
VAProfileH264High : VAEntrypointEncSlice
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointEncSlice
VAProfileHEVCMain10 : VAEntrypointVLD
VAProfileJPEGBaseline : VAEntrypointVLD
VAProfileNone : VAEntrypointVideoProc
Szerk: illetve nem tudom, ebben a vp9 témában bizonytalan vagyok. Utána kell nézni. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
szotadi #74479 üzenetére
Kipróbáltam a VAAPI-t Firefox alatt. Akkor működik a vaapi, ha engedélyezed az OpenGL komopozitállást az
about:config
oldalon, ezt nem minden disztró csinálja alapból:layers.acceleration.force-enabled
majd pedig engedélyezni kell a vaapi-t is:
media.ffmpeg.vaapi-drm-display.enabled
media.ffmpeg.vaapi.enabled
Ezek után Netflix alatt szépen dolgozik a vaapi:
Irishman procival:
Irishman vaapi-val:
Youtube alatt sajnos nem megy jelenleg a vaapi. Az egyéb oldalakon meg amiket néztem, nem volt HD tartalom.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- BESZÁMÍTÁS! Dell Latitude 5550 üzleti -Intel Ultra 7 165U16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo Thinkpad P16 G2 - i9-13980HX, 64GB, 1TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090 (ELKELT)
- Részletfizetés , Acer Nitro V 15 minimálisan használt uj állapot sok garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest