Hirdetés

Aktív témák

  • Joc12

    csendes tag

    Hétfőn megvettem az LCD tv-t, csak eddig nem igen volt időm írni, meg foglalkozni vele..
    Végül az 40R8x helyett LE37R81 lett. Kiállított darab volt, 2 hetet ment az üzletben, pixelhibamentes AOU panelos darab. Üzletben mellette volt 46Rx Samu panelos, én nem láttam különbséget. (AV Planettől akartam venni, de nem lehet kibontani náluk megnézni a tipuskódot, csak ha kifizetem előtte) Így 280 péz volt.
    Tapasztalataim:
    - A TV külseje, a design gyönyörű (szerintem)
    - A kép DVD-ről eszméletlen jó, a színek, a kép életszerűsége fantasztikusan jó. Gyári DVD-ről már 2m nézési távolságban kiváló, pedig még nem volt időm venni komponens kábelt, RGB-s Scartron próbáltam (valaki kérdezte pár oldallal előbbre, igen, az írott DVD-ket ki lehet akasztani a visszapillantóra, másra nem való :))
    - A TV adás érdekes, van olyan csatorna ami szinte a DVD minőséget közelíti, főleg reklámoknál, de van néhány, ami kifejezetten rossznak mondható. Ami érdekes, hogy nem feltétlenül azok a jó minőségű adók, amik CRT-n annak látszanak. Általánosságban mondva a kifejezetten gyenge adókat kivéve 2,5-3m-ről teljesen élvezhető a kép.
    - A feketéje gyönyörű, szerintem utolérhetetlen (ebben az árkategóriában).
    - A TV adást az elektronikának köszönhetően az egyik legjobb minőségben adja vissza (ebben az árkategóriában).
    - PC-vel még nem volt időm kipróbálni, de arról is írok, amint tudok.. :C

Aktív témák