Hirdetés

Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz Multikiller #2145 üzenetére

    Azért azt tisztázzuk, hogy ez a panel mizéria kicsit túl van vezérelve. Nem is tudom ki írta valamelyik nap, hogy a Samu a világ egyik, ha nem a legnagyobb lcd gyártója. Tehát ami tv-ket gyárt, azok jó minőségű darabok. Nekem A-MVA-s panel van a tv-ben, nem Samu-s S-PVA. Tökéletes a kép. Nincs utánahúzás, jó a kontraszt (6000:1), jó a fényerő (500:1) (ha jól emlékszem), a színek is rendben vannak (kicsit tényleg túl élesek, de be kell lőni, aztán jó lesz), 8ms, mondjuk az enyém 100Hz-es is (ez sokat számít). Ami a lényeg, utánanéztem, ezek az AUO panelok kitűnőek, a CMO-sok már nam annyira, de azért alsó kategóriában nem kell 500 000-es tv képminőségét várni. Az S-PVA panelek is jók, bár a betekintési szögük kisebb (170/170), mint az AUO-soknak (178/178). Szóval ne vacilálj már ennyit egy olyan márkán, amelyik szinte a legtöbb LCD-TV-t adja el a világon! Úgy csinálsz, mintha valami DAEWOO-ról beszélnénk (ezzel nem a Daewoo-t akarom bántani). Ja és még egy fontos dolog. A panel 30% fontossággal bír. A 70% az elektronika! Ebben megint verhetetlen a Samu. Majdnem verhetetlen. :B

Aktív témák