Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalla

    tag

    Tegnap vettem egy Spartan Jumbo I-est. Az ára nagyon baráti volt, csak 13k újonnan. Kicsit tartottam attól, hogy kényelmetlen és rázós lesz, de nem az. 3,5 km-t szoktam megtenni naponta a melóba, főként bringával. Nagyon meglepődtem, hogy szinte azonos eljutási időt tudott produkálni a cucc, mindössze 15 perc volt szobától szobáig. Ugyanez BKK-val 25-40 perc, autóval szintén, motorral 20 perc, robogóval talán egy kicsit kevesebb ha esztelenül sietek. A kerékpár nyílván gyorsabb, de ennél a távolságnál még meccsben van a roller, hiszen azt nem kell előbányászni otthon a tárolóból, majd szórakozni a lakattal a céges tárolóban. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a tömegközlekedéssel lehet kombinálni, ez főleg esős időben előny. A Jumbo II is tetszett, szebb masszívabb darab volt, kipróbáltam. De annyival drágább, nehezebb is, és nagyobb összecsukva. Mivel nem tudtam h igazán mire van szükségem, racionálisabbnak tűnt az egyessel kezdeni. Ha már 1-2 évig húzni fogja, akkor főnyeremény vétel. Ami mondjuk még feltűnt, hogy a kettesnek alacsonyabban van a dekkje, úgy biztos könnyebb hosszú távon a hajtás, bár be is akadhat dolgokba.

    nintendo SIXTYFOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák