Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #179920 üzenetére

    Pont a navi miatt akartam az edge explore-t, de nagyon nem úgy működik, mint egy modern telefonon. Kimondottan nehézkes a mozgatás, belenagyítás - kb mint egy tízéves mobilon, vagy valami régi érintős autós navin. Amúgy nem bántam meg, ezen kívül elégedett vagyok vele, a menüre simán jó a touchscreen, de ezt gombokkal is meg lehetne oldani, mint az órán, szóval kicsit túllövés. Viszont nedvesen is jól használható, és kesztyűben is kezelhető. Strava live segmentet, és emelkedő előrejelzést, valamint barométeres mérést nem tud, amit hiányolok kicsit, de előbbi már úgyis csak strava prémiummal megy, szóval bekaphatják. Elégedetten használom, ha majd nagyon profi leszek (rotflol), akkor a teljesítménydiagnosztikai dolgok miatt veszek valami aktuális ezres szériát. 200 eurt simán megért, azóta meg láttam már 180-ért is akcióban.

    Ja, és a baleseti sms-küldés király dolog, de kicsit túlérzékeny. Volt, hogy padkáról leugrást is esésnek nézte. Viszont az eséseknél mindig aktiválódott. Apró hiba, hogy hiába mondom neki, hogy ne tegye (elvileg leállítható), mindenképpen beárul. Klikkpedálos tanulóidőszqkban asszony már röhögve hívott, hogy mi van, megint leszálltál a bicikliről? :DDD De inkább legyen túlérzékeny, mint hogy 2 napig ott feküdjek valami árokban.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák