Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz DopeBob #39006 üzenetére

    Ezt konkrétan nem néztem meg nagyítóval, de a kelly's honlapon meg tudjátok nézni nagyban is. Úgy emlékszem, hogy a korábbi években viszont a Beast-en nem volt tárcsafékszem, ezért is adták azt mindig V-fékkel. De persze azóta már lehet teljesen egyforma a három váz, ezen kívül egyébként is csak festésben különböztek. Egyébként én nem tartom ezt valami nagyon olcsónak, hiszen egy jó rugóstag bele még legalább 60-80k, és annyiért már használt hagyományos nagy márkás fully vázat is lehet venni. Bár tudom, hogy a "fullyból csak nagyon márkásat" elvemet nem mindenki osztja, szóval lesz helye meg boldog gazdija ezeknek azért. :)

    mod: Félreértések elkerülése végett nem a márkával van bajom (lévén kelly's klubos vagyok és van kelly'sem is, fura is lenne :D), a cross-aikkal sosem volt gond és a merevvázasakkal is alig, egyedül fullykból nem bízom a nagy neveken kívül másban.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák