Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nji
    aktív tag

    Ugyanaz az analógia... A puskázás csalás a dolgozatnál, ugyanígy a beadandót mással megcsináltatni szintén csalás... Te pedig ezt szeretnéd. Elég egyértelműen leírtad. Tisztességtelenül próbálsz játszani... Ez így nem oké. Tessék és küzdj meg a feladattal.

    Egyébként egyértelmű, hogy itt segítséget nem fogsz kapni...Szóval egyszerűbb ha szépen továbbmész...és nem offolod tovább a topikot.

    Szerintem nincs olyan egyetemista, aki beadandóhoz nem kérte mások segítségét. Vagy akkor az hazudik. Elég könnyű pálcát törni mások felett, meg csalónak titulálni, de szerintem itt senki sem különb. A diák olyan, hogy megpróbálja a könnyebb utat, ha van. Persze biztosan mindenki eminens itt, bár a megnyilvánulásokból nem erre következtetek.
    Mivel segítséget tényleg nem kapok, ezért további jó fórumozást, nem sokat ér ez a topic úgy látom. Egy hozzáértő sincs, pedig ez java alapú program.

Új hozzászólás Aktív témák