Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- PC-k milliói kerülhetnek veszélybe idén
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Apple MacBook
- Videós, mozgóképes topik
- VR topik
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- Samsung LCD és LED TV-k
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
válasz
MrSealRD
#11837
üzenetére
Sajnos nem erted az emberek mukodeset, meg a traumak hatasat. Hiaba mondod esetleg azt, hogy ma mar nincsen rabszolgasag, ezert nem lehet traumatizalo hatasa az emlitesenek, de a traumak jelentos resze generaciokon tovabboroklodik. Persze az egy remek dolog, ha ezzel el kezd foglalkozni az ember, de ott ahol a lakossag 12%-a potencialisan kitett ennek a problemanak, ott elegge irrealis azt mondani, hogy akkor mindenki oldja meg es menjen pszichologushoz kozuluk.
Valamint ott sem biztos, hogy mindenki arra a pontra fog eljutni, hogy ot valojaban ez nem is zavarja, mert nem neki szol, lehet inkabb az ezen kifejezesek megszunteteset kero enje fog eloterbe kerulni. Ha valaki azt erzi, hogy serti valami, akkor a pszihologusnal egyaltalan nem biztos, hogy az fog kijonni, hogy akkor elfogadom a sertest. Sokkal valoszinubb, hogy az fog kijonni, hogy akkor szembeszallok vele nyiltan, mert tartom magamat annyira, hogy ne engedjem megalazni masok altal.
Ez egy gesztus, ami egy lepes egy empatikusabb, bekesebb vilag fele. Nem oldja meg a vilag gondjait, sokaknak megis szebb lesz toluk a vilag, kevesebb az alapfeszultseguk.
Egyebkent en sem talaltam volna semmi bantot a master branch nevben, de nem nekem tisztem megitelni, hogy banto-e, mert nem vagyok erintett. Foleg ugy, hogy itt nincs melle mondva a slave kifejezes, ez nehezebben erthetove teszi a dolgot a szamomra is. De ez nem nekem szol. Annyira nem lesz nehez ket betuvel kevesebbet gepelnem, meg neha rajonni, hogy jeee, itt master van. Multbeli dolgokat, muveket en sem valtoztatnek meg, de azert raknek mellejuk disclaimereket.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- ROG Strix G713RW 17.3" FHD IPS Ryzen 9 6900HX RTX 3070Ti 32GB 1TB NVMe gar
- Dobozos ÚJ Lenovo Legion 5 16 2.5K OLED Ultra 7 255HX 32gb ddr5 1 TB RTX 5070
- Asus RTX2080 Super Dual EVO 8GB
- HP 255 G10 Ryzen 5 7520U 8 GB DDR5 256 GB SSD FHD Új 2 ciklus Gari 2028.
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 i7-1185G7 32 GB RAM Iris Xe 4k kijelző törésgarancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI A320M R5 1600 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB ZALMAN T3 PLUS DeepCool 400W
- Előbb mint bárhol máshol !! Motorola Moto G77 8GB/256GB - 1 év garancia
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z690 i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6750XT 12GB ASUS A31 PLUS TG ARGB Seasonic750W
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

