Hirdetés
- Egész pofás lett a Lian Li új mikrotornya, és az ára sem vészes
- Az Enermax nagyon belehúzott a "tápozásba"
- Holdbázis és űrkupola az Egyesült Államok csillagászati terveiben
- Nem a képgenerálásnak van köze a képmegjelenítés egyenletességéhez
- A Windows 11 nem akarja ránk erőltetni az AI applikációkat – vagy mégis?
- TCL LCD és LED TV-k
- Hisense LCD és LED TV-k
- Milyen TV-t vegyek?
- A Windows 11 nem akarja ránk erőltetni az AI applikációkat – vagy mégis?
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Canon MILC: EOS R és M topik
- OLED TV topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rasiel
senior tag
Első körben, mikor a RAM-okat állítottam be, illetve teszteltem, akkor 1V-ról indítottam. 1,08V-al még fagyott. Egyelőre 1,16-ot adtam a VCCSA-nak, azzal minden teszt probléma nélkül lefutott. Általában 12 órát adok egy-egy tesztnek, tudom, sokak szerint ez "enyhe" túlzás, de nem akarok semmit a véletlenre bízni (igaz, így is lehetnek instabilitási problémák a későbbiekben), előző rendszeremnél is így jártam el.
Most is előfordult párszor, hogy Prime 7-8 óra után dobott hibát.Egyébként jól írjátok, a legtöbb feszültségi értéket, ha AUTO beállításon hagyom, akkor a lap előszeretettel "túlnyomja" azokat, néhány esetben nem is kevéssel.
Ha már itt tartunk, esetleg egy-két feszültségi érték beállításában kérhetnék segítséget? Csak mert, van egy pár olyan köztük, amivel még nem találkoztam vagy nem tudom, hogy micsoda, éppen ezért nem is nyúltam hozzá.
Az egyik ilyen a "CPU DDR OC1 Voltage", amelyből még ezen kívül van OC2 és OC3 véggel rendelkező. Ezeket AUTO-n hagytam, mert lövésem sincs micsodák, neten sem találtam ezekkel kapcsolatban semmi érdemlegeset, valamint sem a BIOS, sem pedig az AIDA64 nem írja, hogy adott beállításokon mennyire lövi be a lap.
A másik pedig a "CPU VCCU Voltage" lenne. Ennél írja, hogy 1V a default érték, viszont itt is az a para, hogy nem írja, hogy az általam eszközölt beállítások hatására mennyire állítja. Gyanítom az 1V kevés lenne neki.
Ha így jobban átláthatóbb, ezekről lenne szó. A képet nem én csináltam, a KitGuru-ról loptam.
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- PlayStation 5
- Azonnali játékos kérdések órája
- sziku69: Szólánc.
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
- Új képmotorral mutat fügét a ChatGPT a Google banánjának
- Call of Duty: Warzone
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Elektromos cigaretta 🔞
- Xbox tulajok OFF topicja
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Starlight-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4182, 94% Akkumulátor
- Sandisk Extreme Portable SSD 2TB!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11400F 16GB DDR4 500GB SSD RTX 2060 6GB Zalman T4 Plus Cooler Master 650W
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 256GB FHD 400nit 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Most is előfordult párszor, hogy Prime 7-8 óra után dobott hibát.



