Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Steelmanus #4591 üzenetére

    Steelmanus, hozzád meg ki szólt? :F Ki sértett meg? :Y Én biztos, hogy nem, még csak nem is a Te hsz.-edre reagáltam... vegyél már kicsit vissza... :U Ha már ennyi ideje fórumozol, akkor megnézhetnéd, hogy valaki kinek reagál (tudod, ott van a "...válasza XYZ (#...) üzenetére"... Itt rajtad kívül eddig senki nem személyeskedett, Jim-Y poénkodott azon, hogy múltkor volt egy kérésem, hogy ne csak verziószámokat írjunk már, ezen ironizált kicsit, egyáltalán nem is volt sértő, én is poénra vettem, és NEKI reagáltam. Erre Te jössz a rólam alkotott véleményeddel... :Y Ha valami problémád van (bár fogalmam sincs, mitől lehetsz rám megsértődve, ha valaki visszaolvas, sztem nem igazán érti :D), talán privátban írd le, és ne itt fogalmazz már meg általánosító, nyilvánvalóan személyes sértődöttségből (?) eredő véleményeket (érdekes :) ), pl. hogy miről nem vagyok híres, stb... senki nem kíváncsi itt az ilyen jellegű véleménynyilvánításaidra. Ne a fórumon éld ki magad. Olyanon megsértődsz, ami nem is neked szól, és semmi sértő nem volt benne (rajtad kívül más nem sértődött meg)? :) Kemény.
    Ezzel zárjuk is le ezt a vitát, vagy írj rám személyesen, ha folytatni szeretnéd. Ha már nyilvánosan kezdted, gondoltam nyilvánosan is reagálok. De ezzel itt fejezzük is be az OFF-olást, mások nyilván nem ezért olvassák a topicot. Én szóltam. Most már (!) hozzád. És egyben kérlek is, hogy ne itt vitázzunk. Kösz.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák