Új hozzászólás Aktív témák
-
Beri
addikt
Hello mindenkinek!
Gondoltam itt is bepróbálkozom, hátha látott már valaki hasonlót. Egy 955BE, egy hyper212 és egy 790xta-ud4 lap házasságából születtek a következő hőmérséklet-eredmények: [link] [link]. Érdemes megfigyelni, mekkora a különbség a "CPU" szenzor és a maghőmérsékletek adatai között, helyenként majdnem 20 fokról van szó. Az alaplap szintén lángol, ha hinni lehet az adatoknak.
Aztán beraktam a procit a saját lapomba, ráraktam a saját TX2-met és voilá, a kupakhő és a maghő közötti különbség 2-3 fokra csökkent, 1.36V mellett 3500-on fél óra prime után a maghő 56-58 fok, ami teljesen rendben van, minden plusz hűtási segédlet nélkül (egy aerocool házam van 40 centis ventivel, amit a teszt során direkt nem használtam).
A lap lenne hülye? Rosszul mutatná a hőmérsékleteket, vagy netán túlfeszelne? Minden feszt kézzel állítottam be azon is, ugyanúgy, ahogy a sajátomnál.
Mérésre az everest legújabb beta verzióját használtam minden esetben, de a stabil verziók is ugyanazt mutatják. Az xta-n a legújabb bios van fenn, a sajátomon az F6, mivel az F7-essel gondjai voltak az USB klavimmal (nem tudtam belépni a biosba sem vele).
Új hozzászólás Aktív témák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Samsung Galaxy Note20 Ultra - a tollnak nincs ellenfele
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Linux kezdőknek
- Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?
- Kutyának sem kellenek a 8 GB-os VGA-k?
- Xbox Series X|S
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- OLED TV topic
- Akciófigyelő: kedvezménnyel nyit az Earfun Air Pro 4+
- További aktív témák...
- AKCIÓ! ASUS ROG G16 (2025) G615LR 16 - Ultra 9 275HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 12GB WIN11
- 8 GB GeForce RTX 3070 Ti - garanciával
- Magyar Logitech G915 Billentyűzet lehet +33.000.- Ft ból
- Xiaomi 11T Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 48GB RAM 4TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



