Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylo

    tag

    Sziasztok

    Mostmár én is Gateway tulajdonos lettem :)
    Gateway T-6841h
    Lenne egy két kérdésem remélem van köztetek aki tud válaszolni meglehetősen nagy gondomra, mert már az idegbaj kerülget.
    Szóval Gateway T-6841h 3gb ram 667 Mhz intel centrino 2 Ghz procc és egy integrállt intel GM965 chipset es vga kari benne aminek alapból van 128 ramja és még hozzácsap a rendszerből 256 ot (vista alatt ez problémamentesen müködik is) de xp alatt összesen lát a video kártyából 128 ram ot.
    Ez miért van?
    A másik dolog xp alatt lett 3 olyan dolog amiről a gépnek lövése sincsen hogy miaz (ismeretlen ezköz) azt mondja rá. oké ezzel se foglallkozok mer tudtommal müködik minden beleértve webcam, chipset driver telepitve + ami lényegesebb rendszer dolog azt feltelepitettem.
    következő...
    Directx 7 be a call of duty 2 hibátlanul müködik Directx 9 el szaggat mint az állat
    Call of duty 4 töltés közben kifagy viszont vista alatt fut!
    Ami létezik a video kártyához driver szerintem mindegyiket kipróbálltam már.
    Másik dolog: vista alatt a Man hunt címü játék else indul és pedig elméletileg vista kompatibilis XP alatt hibátlanul megyen. :) Szerintetek ezek az érdekes dolgok miért vannak?
    Bánatomban mostmár Vista 32 bitet futtatok :(

    http://hacker.hupont.hu/

Új hozzászólás Aktív témák