Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz etaclan1984 #190 üzenetére

    én sem arra értettem, hogy nyerésre állok és kilép az ellenfél, az még rendben lenne, de nekem azért jó pár olyan meccsem volt amikor:
    1. Ő állt nyerésre, kilépett és kaptam a lolse-t WTF? Esélyem sem volt, fordítani...
    2. Egálra álltunk, DE kaptam egy tizit, de mielőtt belőhettem volna kilépett és olyan volt mintha a meccs meg sem történt volna...

    Szóval ezekkel van a gond, ezért kéne hogy abszolút ne lehessen leavelni. Én akármennyire vesztésre állok sose szoktam kilépni, ha meg nyerésre akkor nem zavar ha végig kell játszanom egy győztes meccset, én így vagyok vele.

    Írod: "A division rivals-ban nyilván minusz pontot fogsz érte kapni ha leavelsz."

    Na meg ez az amiben én nem vagyok biztos, pont ezért írtam, hogy ez így lenne jó, de félek, hogy nem lesz érte semmilyen büntetés és mindenki az 1. gólok után inkább ki fog lépegetni, mert úgy van vele hogy az 50 pontot így is megkapja. Pont erre irányult hogy külön kéne kezelnie a leavereket és azokat akik végigjátszották a meccset és vesztettek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák