Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddict

    senior tag

    válasz F34R #3489 üzenetére

    Köszi, kb. ilyesmire gondoltam.

    Egyébként mesa driver-t honnan tudok felrakni Fedora 12-re, merthogy repoban nem találtam (innentől kezdve meg nekem annyira nem sima ügy)?

    Pano
    Ha egyszer már bevásároltam ATI-val akkor most reményeim szerint nem kell szétturni a konfigot. Nem vagyok annyira a deszktop Linuxban benne és vannak emlékeim problémák láncolatáról a videó driver kapcsán.

    Ha saját konfigot raknék össze akkor bármi opció lenne, erre viszont nem vesztegetném az időm.

    Egyébként mivel saját konfigon is gondolkodom, ha ajánlasz nvidia-t, azt is szivesen veszem (szigorúán másik konfigba). Ebben az esetben opció a legújabb Fedora is, viszont továbbra is passzív hűtésü, minimális fogyasztásu kártya kell.

    Vladi
    De, azóta megy. Nem is tudom hol olvastam: if it ain't broke, don't fix it
    Röviden: azon a gépen ahova ez a kártya kell marad a F12. A legjobb lenne, ha csak kártyát kellene cserélni, de ha több kell akkor több. Viszont se időm, se energiám egy arra amire kell teljesen jól működő konfigot széttúrni.

    Igény: Nem játékgép. A legrosszabba ami történhet vele fotó és videó szerkesztés.

    ### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

Új hozzászólás Aktív témák