Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz S e t h #67 üzenetére

    Vaaaagy... Az első után már tudod, hogy mire kell számítani és megtervezed az egészet.
    Első lépésként felszámolod a környéken a légelhárítást. Második lépésként a legközelebbi pick up ponton lehívsz egy resolver koptert (kétéltű, légi, vízi csodacucc), mert az kis helyre is le tud szállni. Harmadik lépésként odarepülsz a rádió mellé és aktiválod. A negyedik és egyben utolsó lépést szerintem könnyű kitalálni :DD

    Mondjuk nem mindig, ha láttam előre a rádió helyéből, hogy fogok tudni mókusruházni akkor nem vacakoltam, szeretek a ruhával közlekedni. Gyorsutazást is sokszor air droppal oldom meg és rögtön nyitom is a ruhát. Az elején kicsit szokni kellett, de most már profin használom.

    Ja igen, kilépkedéshez: nekem kétszer crashelt a játék, mind a kétszer ugyanúgy, rá is kerestem a neten. Ha valamilyen küldetést/aktivitást megcsinálsz (akár rendes küldetés, akár kincsvadászat, AA gun, stb) ne nyomj instant térképet. Nekem kétszer is megnyekkent tőle, de mások is írtak hasonlót. Kell várni cirka 10 másodpercet és akkor nincs gond :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák