Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    Fiúk !

    Ma vettem a "fukarban" egy Philips BDP 3000/12 Blu-ray lejátszót 23k. -ért ... :D Az ár jó, öröm és bódottá

    Leemeltem, kifizettem, garipapírt lepecsételtettem. Ismét leragasztják, itthon kibontom és jött a meglepetés. Szerintem nem originál...! A távvezérlő elemei benne a vezérlőben, az elemek celofán maradványa a dobozban, a lejátszó elején nincs fólia, pedig szerintem kellene lennie, ujjnyomok az előlapon és a nagy zacskó kibontva, amiben a különböző füzetek vannak.
    Ugyanebben a zacskóban lehetett egy tájékoztató papír és egy "install"? CD. A papír arről szól, hogy miként kell (szerintem első beüzemeléskor) a CD-t berakni és installálni. Én így értelmezem. Egyébként beállítgattam, kipróbáltam és ennyiért nekem zsír lenne.

    Létezik, hogy mindegyiket kibontják és a "lúzer júzer" helyett valahol ezt már megcsinálják, hogy még véletlenül se kerüljön vissza egy sem, hogy: Nem megy...

    Ez magyarázat lehetne a "kibontásra és használtságra". Másra gondolni sem akarok, mert akkor heves ká anyázást rendezek a boltban...

    Választ várok tőletek... :R

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák