Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    Erről a felskálázásról valaki világosítson már fel...

    "Olyan jelfeldolgozási folyamat, amelynek során egy kisebb képpontszámú videojelből nagyobb képpontszámú jelet állítanak elő".

    Ez azt jelentené, hogy egy normál DVD filmet egy ilyen felskálázós lejátszó a HDMI, vagy komponens kimeneten 1080-ban adja le ?

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • prmcsk

    addikt

    Fiúk !

    Ma vettem a "fukarban" egy Philips BDP 3000/12 Blu-ray lejátszót 23k. -ért ... :D Az ár jó, öröm és bódottá

    Leemeltem, kifizettem, garipapírt lepecsételtettem. Ismét leragasztják, itthon kibontom és jött a meglepetés. Szerintem nem originál...! A távvezérlő elemei benne a vezérlőben, az elemek celofán maradványa a dobozban, a lejátszó elején nincs fólia, pedig szerintem kellene lennie, ujjnyomok az előlapon és a nagy zacskó kibontva, amiben a különböző füzetek vannak.
    Ugyanebben a zacskóban lehetett egy tájékoztató papír és egy "install"? CD. A papír arről szól, hogy miként kell (szerintem első beüzemeléskor) a CD-t berakni és installálni. Én így értelmezem. Egyébként beállítgattam, kipróbáltam és ennyiért nekem zsír lenne.

    Létezik, hogy mindegyiket kibontják és a "lúzer júzer" helyett valahol ezt már megcsinálják, hogy még véletlenül se kerüljön vissza egy sem, hogy: Nem megy...

    Ez magyarázat lehetne a "kibontásra és használtságra". Másra gondolni sem akarok, mert akkor heves ká anyázást rendezek a boltban...

    Választ várok tőletek... :R

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák