Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz GBogyó #5209 üzenetére

    Ez egyik barátomnak kellene, a lényeg az lenne, hogy úgy tudjon felvételt készíteni, hogy azt fel tudja dolgozni (gépen archiválni, stb.), ne csak a beltéribe "égetve" lehessen nézni.
    A DVR-es (felvevős) beltérik nagrások.
    Hát igen, most ilyenjük van. Akkor ezt sajnos biztos hogy cserélniük kell.
    Mennyibe kerülne egy olyan beltéri hozzá, ami tudja fogadni a Cryptos kártyát, és tud USB-re kötött vinyóra felvételt készíteni ?
    És ezek a felvételek milyen kódolással lesznek aztán a vinyón ?
    Csak nyersen lementi a DVB-S2 adást (vagy még DVB-S volna ?), ami gondolom MPEG4 alapú ?

    Sőt, elvileg jelenleg is van lehetőség csak kártyás előfizetésre, ami pedig nem párosított és cryptos feltétlenül.
    Ugyan kb. egy hónapja volt hogy körülnéztem a honlapjukon, de akkor semmi ilyesmi infót nem találtam. Tudnál erről valamit linkelni ? Ez akkor elvileg a STB-bérlés kiesésével olcsóbb havidíjat is kellene hogy jelentsen, nem ?

    Még abban van bizonytalanság, hogy a Cryptos kártyához lehet-e HD csomagot rendelni.
    Ez egyenlőre szerintem nem érinti őket - főleg hogy a HD csomagok havidíja valami iszonyatos minden szolgáltatónál. :W
    Bár ha PC-n nézné meg a felvett dolgokat, akkor a HD azért jó dolog lenne. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák