Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
nfsu17
veterán
Ma voltam egy műszaki áruházban, ahol volt kb 2, azaz kettő darab usb-s dbv-t vevő, mindkettőre az volt ráírva, hogy nem alkalmas a magyarországi ingyenes vételre..pedig mindkettő tudja a h.264-et és akár a hd-t is.
Mindegy, úgyse kellenének azok, inkább ezt néztem ki és ezt veszem meg.
Tudtok itt a ph!-n olyan topikot, ahol videókódolással kapcsolatban lehet kérdezni?
Kicsit kapcsolódik amúgy ehhez a témához is.Szedegetek össze netről h.264 ts streameket, és próbálgatom a kódolást. Eddig a StaxRip jött be legjobban, mert ez megette az összes streamet és szépen át is kódolta 720p mkv-be, meg mindent tudott ami kellett nekem. DE az 5 videóból 2-nél mindig elcsúszik a kész mkv-n a hang. Mondjuk a maradék 3-on is be kell állítani delay-t, de azt kitudom olvasni a stat fájlból és csak beírom az audio fülhöz és a kész mkv-n már pontos az időzítés. De azon a 2-n nem bír összejönni. TS-Doctorral ellenőriztem mindet és nem láttam hibát rajtuk, 0 errors pár warning. Mondjuk bevallom nem is tudom mit kellene figyelni.
H264 filler data: 18,3% [Netto]
Cutted pakets at the beginning: 0
Cutted pakets at the end: 0
Discarded pakets (not needed): 12314
ERRORS : 0
WARNINGS : 45Az lenne a kérdésem, hogy még kódolás előtt hogy tudom kideríteni, hogy csúszni fog-e majd a kész videón a hang.
Van valami érték, ami ezt elárulja?
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Futás, futópályák
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Nők, nőügyek (18+)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Battlefield 6
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Apple iPhone 12 Pro Max /128GB / Gyári független / 12Hó Garancia / 83% aku
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest